راهنمای خرید اینترنتی کاغذ A4، A5، A3

OVDN ;HYB

خرید اینترنتی کاغذ برای استفاده شرکت ها و مصارف اداری و مدرسه ها بسیار  به صرفه است. خرید کاغذها به صورت اینترنتی می تواند در وقت و زمان شما صرفه جویی نماید.  کاغذی که دارای کیفیت مناسبی نباشد باعث خرابی دستگاه پرینتر و فکس و دستگاه کپی  می شود همچنین باعث می شود کیفیت چاپ مانند سابق نباشد.

کاغذ از فشردن و متراکم کردن الیاف سلولزی تولید می شود کاغذ دارای انواع مختلفی است. مانند کاغذ الوان، کاغذ گلاسه،  کاغذ تحریر و….

مواردی که در قیمت کاغذ نقش دارند معمولا وارداتی بودن آن و کاغذ تولید داخل و بسته بندی کاغذ همچنین برش لیزری کاغذ و برش گیوتین کاغذ می باشد. ومعمولاً برش لیزری کاغذ باعث می شود که آسیب کمتری به دستگاه پرینتر شما وارد شود.

از معروف ترین سایز کاغذها می توان به  A4 و A5،A3 اشاره کرد که اندازه آن ها رابطه یک به دو است یعنی کاغذ A5 نصف اندازه استاندارد کاغذ a۴ است.

کاغذ A4 برای نامه نگاری و جزوات بیشتر استفاده می شود و کاغذ A3 معمولاً برای نقشه های ساختمانی استفاده می شود. همچنین از کاغذ A5 برای متن های کوتاه و نامه ها استفاده می کنند. کاغذ A5 دارای کاربری چاپ معمولی می باشد که دارای وزن ۸۰ گرمی است.

خرید اینترنتی کاغذ

کاغذ A4 یکی از پرکاربردترین کاغذ در بین مردم است که برای تمامی  استفاده جزوات و مدارک و اسناد مناسب می باشد. می توان با اطمینان گفت که بیشترین خرید کاغذ به این نوع اختصاص پیدا می‌کند و یکی از استاندارد ترین سایز کاغذ می باشد که دارای سایز ۲۱ در ۲۹.۷ سانتی متر است. برخی از برندهای موجود در بازار از استاندارد اصلی این کاغذ کم می کند که این کار سو استفاده از اعتماد مشتری است.

همچنین بخوانید :  5 ایده برای چاپ افست بروشور

اگر قصد خرید این نوع کاغذ را برای پرینتر دستگاه های جوهر افشان دارید بهتر است از کیفیت کاغذ به خوبی مطمئن شوید اگر نوع کاغذی که خریداری کرده اید مرغوب نباشد ممکن است دستگاه پرینتر شما دچار مشکل شود.

هنگام خرید کاغذ باید توجه داشته باشیم که این کاغذ ها هنگام برش خاک های  بر روی آن ها می نشیند که این خاک ها ناشی از برش کاغذ می باشد که به روی کاغذ ها می نشیند. این خاک ها بسیار ریز و میکروسکوپی هستند که دیدن آن ها با چشم امکان پذیر نیست پس باید مراقب باشید.

PEPERاگر کاغذ ها دارای خاک باشند خاک این کاغذ ها وارد دستگاه کارتیج می شود و دستگاه در مدت زمان پایینی دچار فرسودگی می شود که با رعایت کردن این نکات می توانید یک خرید خوب داشته باشید و از دستگاه پرینتر خود هم  محافظت کنید. کاغذ دارای یک واحد اندازه گیری به نام گراماژ است. که به معنای گرم در هر متر مربع می باشد و معمولاً چگالی کاغذ را اندازه گیری می کند. برای استفاده دستگاه پرینتر باید از کاغذ دارای گراماژ بالا استفاده کنیم به این علت که این کاغذ ها دارای ماندگاری بیشتر و بهتری هستند. پس بهتر است از نوع کاغذ ۸۰ گرمی استفاده کنیم اگر قصد چاپ کردن مدارک و اسناد خود را دارید بهتر است از کاغذ ۸۰ گرمی استفاده کنید.

کاغذهای گرماژ ۷۰ را نباید در دستگاه پرینتر استفاده کرد. این نوع کاغذ برای نوشتن مناسب است ولی کاغذ گرماژ ۸۰ برای دستگاه پرینتر مناسب می باشد.

همچنین بخوانید :  چاپ کارت ویزیت تیراژ پایین

جمع بندی

برای خرید اینترنتی کاغذ بهتر است موارد بالا را در نظر بگیرید و برای خرید سراغ سایت های که دارای سابقه ی بالای هستند. بروید چون این سایت ها بهترین کیفیت کاغذ را برای فروش و یا چاپ می آورند. و شما می توانید به راحتی و با خیال راحت از آن ها کاغذ های مورد نظر خود را خریداری نماید. شما  با انتخاب سایت سینا برای خرید اینترنتی می توانید اطمینان داشته باشید که بهترین نوع کاغذ را خریداری کرده اید.

مقاله

انواع کاغذ A3 A4 A5خرید انواع کاغذ به صورت اینترنتیسفارش آنلاین کاغذ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

    تماس بگیرید
    Open chat
    سلام
    چطوری میتونم کمکتون کنم؟