فروش عمده کاغذ تحریر، انواع، کاربرد و قیمت

فروش عمده کاغذ تحریر

فروش عمده کاغذ تحریر در انواع مختلف سفید و مایل به سفید، با بافت های مختلف و گراماژ های متفاوت عرضه می شود. اکثر کاغذهایی که به‌صورت عمده به فروش می رسند از خمیر چوب تولید می شوند. البته ورق های بازیافتی نیز در بازار موجودند که علاوه بر خمیر چوب سفید شده برای تولید آنها از خمیر فیبر با کیفیت بالا استفاده می شود.

 

 

کاغذهای تحریر در چندین وزن مختلف در بازارها وجود دارند که هرکدام کاربردهای متفاوتی دارند. کاغذهایی با گراماژهای پایین تر عموماً برای سربرگ ها و دستگاه های کپی استفاده می شوند، اما کاغذهایی با گراماژ بالاتر می توانند برای آگهی های تبلیغاتی، گزارش ها یا هر پروژه دیگری که چاپ روی آن انجام می شود نیز استفاده شوند.

 

انواع کاغذ تحریر

به طور معمول، کاغذهای تحریر برای چاپ کتاب، مجلات، سربرگ، کاتالوگ و غیره در طیف گسترده‌ای از رنگ ها از روشن تا تیره، با بافت های متعدد و انواع پوشش ها به بازار عرضه می شوند.

تمایز بین کاغذهای تحریر که برای چاپ صفحات کتاب به کار می روند نسبت به جلد کتاب یا کاتالوگ ها، در درجه اول وزن آنها است.

کاغذهای تحریری که معمولاً برای صفحات داخلی مجلات، کتاب ها، بروشورها، گزارش های سالانه و سربرگها استفاده می شوند معمولا کمتر بوده و همچنین فروش عمده کاغذ تحریر برای آگهی های تبلیغاتی و همچنین سربرگ ها و دستگاه های دیگر مانند فکس و غیره دارای گراماژ بالاتری هستند که به آسان تر شدن کارها کمک شایانی می کنند.

همچنین بخوانید :  راهنمای خرید و فروش عمده کاغذ A3

فروش عمده کاغذ تحریر می تواند در ابعاد و اندازه های مختلف نیز انجام گیرد که رایج ترین آن طبق 2 استاندارد A و B است. پرکاربردترین انواع کاغذ تحریر از لحاظ ابعاد، کاغذهای A3, A3, A4, B5 و غیره است.

کاغذهای تحریر را می توان از لحاظ جنس نیز به دو نوع روکش شده و بدون روکش نیز دسته بندی کرد. قیمت کاغذهای بدون روکش، ارزان تر است که معمولا با حجم بالا اما وزن کم تولید می شود و یک انتخاب ایده آل برای کارت های تبلیغی و تجاری است.

 

قیمت فروش عمده کاغذ تحریر

با توجه به کاربردهای متفاوت و مختلف کاغذ تحریر مانند استفاده از آن ها برای نوشتن نامه های ساده و اداری یا صفحات و جلد کتاب ها و غیره می توان برای فروش عمده کاغذ تحریر، قیمت های مختلفی در نظر گرفت.

قیمت فروش عمده کاغذ تحریر ساده و بدون روکش که به عنوان کاغذ کپی یا کاغذ تبلیغاتی برای پروژه های مختلف استفاده می شود بسیار مقرون به صرفه است که برای این کاربرد ها بسیار گزینه خوب و ایده آلی نیز هستند.

توانایی این کاغذهای تحریری در برآورده کردن اهداف عملکردی، اقتصادی و ارتباطی برای شما بی نظیر بوده و هزینه مناسب آن ها به شما این امکان را می دهد که به راحتی در هر پروژه‌ای از آنها استفاده کنید. تمام کارکردهای ذکر شده برای فروش عمده کاغذ تحریر باعث می‌شود که آن ها جایگزین هوشمندانه‌ای برای کاغذهای گران قیمت گلاسه با هزینه های بیشتر باشند.

 

منابع

https://www.neenahpaper.com/resources/paper-101/types-of-paper#:~:text=Writing%20papers%20are%20generally%20used,a%20lightweight%20paper%20is%20appropriate.

 

 

مقاله

سفارش آنلاین چاپسفارش چاپ پاکت و سربرگ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

1 × 5 =

    Open chat
    سلام
    چطوری میتونم کمکتون کنم؟
    تماس و مشاوره