طراحی و چاپ ست اداری

مزایای چاپ ست اداری آنلاین

طراحی و چاپ ست اداری


طراحی و چاپ ست اداری از همه جهت به برند وشما اعتبار و هویت می بخشد.و در معرفی شرکت و برند شما به دیگران بسیار تاثیر گذار است.

هماهنگی پراهمیت ‌ترین اصل در طراحی ست اداری است. واژه ست در زبان عامه به معنای به‌کار بردن هماهنگ اجزای یک مجموعه با یک‌دیگر تعریف می‌شود. هماهنگی از جمله اصول مورد استفاده در حوزه‌های مختلف، با هدف ایجاد زیبایی و نظم است.

طراحی و چاپ ست اداریست زیبا و شکیل اداری

این ست دارای برگه هایی مانند پاکت، نامه برای ارسال مکاتبات است. برگه های یادداشت، سربرگ و کارت ویزیت جز جدایی ناپذیر ست اداری است. طراحی ست اداری خلاقانه تاثیرگذاری بیشتری بر مشتریان دارد و کسب و کار شما به صورت حرفه ای معرفی می کند.

ست اداری چیست و شامل چه مواردی است؟

یک مجموعه از اوراق اداری است که شامل کارت ویزیت، سر برگ، پاکت نامه اداری و.. می باشد که با طرح گرافیکی ست شده برای انجام امور تجاری و اداری مانند مکاتبات با سایر ادارات، کارخانجات و شرکت ها و … مورد استفاده قرار می گیرد.

یک ست اداری خوب باید دارای اطلاعاتی کامل در مورد کسب و کار شما باشد. ان اطلاعات در شکل های مختلف طراحی و چاپ می شوند. ست های اداری شامل :

 • کارت ویزیت،
 • پاکت A4 و A5
 • پاکت CD
 • پوشه،
 • سربرگ A4 و A5
 • پاکت اداری
 • یادداشت
 • خودکار تبلیغاتی و….

اهمیت طراحی و چاپ ست اداری

هدف از طراحی و چاپ ست اداری زیباسازی و هویت دادن به برند یک شرکت می باشد. که با  طراحی و چاپ طرحی زیبا و متناسب با فعالیت شرکت و رعایت هارمونی بین طرح ها در اوراق مختلف به دست می آید.

همچنین بخوانید :  سفارش بگ تبلیغاتی چقدر در بازاریابی موفق موثر است

استفاده از ست اداری اعتبار تجاری و وجهه شرکت را در نظر مشتریان ارتقا می بخشد و باعث معروف شدن و برند سازی لوگو شرکت شما در میان مشتریان  و همکاران شما می شود. اهمیت دیگر طراحی و چاپ ست اداری این است که هویت شرکت در دید مشتریان بزرگ  می کند و به کسب و کار شما اعتبار می دهد.

اصول طراحی چاپ و ست اداریطراحی ست اداری براساس اصول خاصی انجام می شود تا بتواند اثرگذاری کافی داشته باشد یک ست اداری نامناسب می تواند دیدگاه بدی در نظر مشتریان ان کسب و کار ایجاد کند ولی اگر طراحی و چاپ ست اداری براساس اصول و قواعد صحیح طراحی و چاپ شود می تواند باعث ایجاد بهبودهای  سازمانی در حوزه های مختلف را فراهم کند.

نکات مهم برای چاپ و طراحی ست اداری:

 • هماهنگی
 • موضوع فعالیت
 • اطلاعات ضروری
 • رعایت استاندارد ها
 • خلاقیت و کاربرد

طراحی ست اداری باید از هماهنگی درونی و بیرونی کامل برخوردار باشد. منظور از هماهنگی درونی، هم‌ شکل بودن طراحی اقلام گوناگون موجود در ست اداری است.  خطوط، انحناها، رنگ‌بندی و… از جمله مواردی است که در طراحی ست اداری باید از هماهنگی کامل برخوردار باشند.

دومین نکته مهم در طراحی ست اداری  توجه به موضوع فعالیت است. سلیقه جمعی و دیدگاه‌های کلی می‌تواند ایده‌هایی جذاب را به ذهن طراح ایجاد کرده و باعثت می شود یک ست اداری جذاب طراحی شود.. این مسئله به‌خصوص برای کسب‌ و کارهایی که قبل از طراحی ست اداری، هویت بصری کاملی برای سازمان خود نساخته‌اند؛ از اهمیت بسیار بیشتری برخوردار است.

رعایت استاندارد ها

کامل بودن اطلاعات یک شرکت برای طراحی ست بسیار ضروری است. منظور از اطلاعات ضروری کسب و کار تمام چیزهایی است که مخاطب باید در مورد شرکت و برند آ ن بداند و برای ایجاد ارتباط به آن نیازمند است.

همچنین بخوانید :  مراحل سفارش آنلاین، فوری، ارزان، چاپ افست و چاپ دیجیتال

در طراحی و چاپ ست اداری باید اندازه های استاندارد رعایت شود مثلا اندازه برای طراحی سربرگ، اندازه A4 و A5 است. استفاده از استانداردهای معمول، در کاهش هزینه‌ها و بهبود کاربری ست اداری بسیار موثر خواهد بود.

استفاده از ایده های خلاقانه در طراحی ست اداری هر کسب و کار دارای یک سری ویزگی منحصر به فرد است که باید متناسب با کسب و کار شما طراحی شود.

جمع بندی

برای چاپ ست اداری زیبا و چشم گیر باید سراغ افرادی با سابقه در این زمینه برویم تا بتوانند طراحی زیبا در زمینه لوگو شرکت داشته باشند و بتوانند ست های اداری جذاب و باکیفیت چاپ کنند. چاپ سینا یکی از سایت های معتبر است که می تواند یک طرح زیبا متناسب با برند شما طراحی کند همچنین شما می توانید به صورت آنلاین سفارش چاپ ست اداری بدهید و یا حتی با مشاورین ما تماس بگیرید برای طراحی این ست ها از آن ها مشورت بگیرید

مقاله

ست اداری جذابست زیبا و شکیل اداریسفارش طراحی و چاپ ست اداری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  تماس بگیرید
  Open chat
  سلام
  چطوری میتونم کمکتون کنم؟