همه چیز درباره چاپ قبض رسید ارزان و فوری

چاپ قبض رسید ارزان و فوری

چاپ قبض رسید ارزان و فوری در سایت سینا با با کیفیت ترین مواد و کاغذ انجام می شود. قبض رسید یک سند است که نشان دهنده ضمانت خرید توسط فروشنده به مشتری داده می شود. که این قبض با رعایت استانداردهای چاپ شده نشان دهنده اعتبار کسب و کار شما می باشد.

چاپ قبض و رسید نقش زیادی در انجام معاملات دارند برای یک خرید خوب و مطمئن بین خریدار و مشتری ارائه چاپ قبض رسید بسیار ضروری است اگر قبض هایی که چاپ می کنید متناسب با برند کار شما باشد بسیار کاربردی است چون هم جنبه تبلیغاتی دارد و هم اینکه برای ارائه به مشتریان استفاده می شود.

برای چاپ قبض رسید ارزان و فوری دو روش دیجیتال و چاپ افست وجود دارد که اگر می‌خواهید که قبض رسید و خود را در تعداد بالا سفارش دهید بهتر است از چاپ افست استفاده کنید ولی اگر تیراژ پایین می خواهید از چاپ دیجیتال استفاده نمایید.

تیراژ بالا بودن چاپ قبض رسید بسیار به صرفه تر است و هزینه چاپ پایینی دارد و چاپ دیجیتال برای تعداد بالای قبض رسید اصلاً مناسب و به صرفه نمی باشد. چاپ دیجیتال زمانی کاربرد دارد که شما می خواهید یک محصول رو با تیراژ پایین و در کمترین زمان چاپ کنید چاپ دیجیتال برای این نوع چاپ مناسب است  این چاپ دارای دو نوع جوهر افشان و دیجیتال لیزری می باشد. محصولاتی که با دستگاه افست چاپ می‌شود نیاز به زمان طولانی تری دارند و تعداد سفارش چاپ افست حداقل ۱۰۰۰ عدد باشد.

همچنین بخوانید :  چطور چاپ افست و چاپ دیجیتال ارزان سفارش دهیم

چاپ قبض رسید ارزان و فوری

قبض رسید یک کاغذ است که بر روی آن اسم کالا و مبلغ پرداختی و اطلاعات دیگری نوشته شده است. که نشان دهنده این است که مشتری در قبال محصولی که خریده است پولی پرداخته است.  رسید ها دو نوع رسیدهای دریافت و رسیدهای پرداخت هستند.

رسیدهای پرداخت توسط فروشنده به مشتری داده می شود. و رسیدهای دریافت هم رسیدهای هستند که در مقابل تحویل گرفتن کالا و یا خدمات به فروشنده یا فردی که خدماتی برای ما انجام داده تحویل می دهند. این قبض رسیدها دارای اطلاعاتی مانند: تاریخ، امضا و مهر دریافت کننده و مبلغ دریافتی و نام گیرنده و پرداخت کننده می باشد.

قبض ها بیشتر در سایزهای 14.5 x 21  و 21 x 10  هستند که به صورت تک نسخه ای چاپ می شوند که یک سوم قبض نزد فروشنده و بقیه آن به خریدار داده می شود. این قبض ها را می توان در اندازه های دلخواه با توجه به ابعادی که می خواهید سفارش دهید این قبض دارای یک نسخه ای ، دو نسخه ای و سه و چهار نسخه ای می باشند.

Print receipt of fundsچاپ قبض رسید برای چه جاهای استفاده می شود و چه شکلی است؟

چاپ قبض رسید برای مکان های زیاد استفاده می شود از جمله:

 •  بارنامه
 • پارکینگ
 • چاپ رسید دریافت
 •  رسید دریافت
 •  شارژ مجتمع های مسکونی
 • فرم سند حسابداری
 • انواع فرم های اداری

و به صورت تحریر تک برگی، تحریر سه برگی تک رنگ کاربن لس دو برگی تک رنگ مشکی یک سوم a4 و… می باشد. در همه ی کشورها رسیدها باید دارای تاریخ و ساعت دقیق باشند.

همچنین بخوانید :  ارائه خدمات چاپ افست و چاپ دیجیتال در مجتمع چاپ و صحافی سینا

جمع بندی

برای چاپ قبض رسید ارزان و فوری باید سراغ چاپخانه های بروید که دارای چاپ با کیفیتی هستند. و برای چاپ قبض رسید استفاده از کاغذ مرغوب بسیار مهم است. به این علت که کاغذ مرغوب دیرتر خراب می شود. شما می توانید برای چاپ قبض رسید ارزان به سایت سینا مراجعه نماید و از بخواهید تا شما را برای چاپ قبض کمک نمایند و یا حتی می توانید با دادن فرم مورد نظر خود محصول دلخواه شما را با بهترین کیفیت و قیمت چاپ نمایند.

مقاله

انواع قبض رسیدسفارش آنلاین چاپ قبض رسیدمکان استفاده از قبض رسید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  تماس بگیرید
  Open chat
  سلام
  چطوری میتونم کمکتون کنم؟