چاپ افست و چاپ دیجیتال ظهیرالاسلام


چاپ افست و چاپ دیجیتال ظهیرالاسلام یکی از روش های چاپ به صرفه برای شما است  چون در منطقه ظهیرالاسلام انواعی از مغازه ها وجود دارند که خدمات چاپ افست و چاپ دیجیتال را با بهترین قیمت و در کمترین زمان ر اختیار شما قرار می دهند.

چاپ آفیست یکی از رایج ترین شیوه های چاپ موجود درکشور است، این چاپ برای تیراژهای بالا و هرچیزی که بخواهد روی کاغذ چاپ شود مانند از چاپ کتاب، چاپ بروشور و کاتالوگ کاربرد دارد. دستگاه های چاپ آفست بسته به مدل دارای سایز چاپ از ۵۰*۳۵ سانتی متر تا ۱۰۰*۷۰ و حتی در موارد محدود تا سایز ۱۴۰*۱۰۰ می باشند.

چاپ افست و چاپ دیجیتال

چاپ رنگ آفست به CMYK  مشهور است، چون این حروف اختصار نام چهار رنگ اصلی به زبان آلمانی است، چاپ هر رنگ توسط یک ستون که به ستون رنگ معروف است انجام می گیرد و ترکیب رنگ های اصلی برای ساخت سایر رنگ ها برروی کاغذ انجام می شود.

در این روش کلیه رنگ های موجود از ترکیب چهار رنگ فیروزه ای  یا سایان (Cyan) ارغوانی یا مجنتا (Magenta) رنگ زرد یا یلو (Yellow) و رنگ سیاه یا کلید (Black Or Key) که به اختصار به آنها CMYK گفته می شود بوجود می آید.

روش کار این دستگاه به این شکل است که نوشته و عکس را بر سطح لاستیکی یک استوانه (سیلندر) گردان برمی گرداند و بعد آن را با فشار استوانه دیگر روی کاغذ چاپ می‌کنند.

چاپ آفست یک روش برای دستیابی به بهترین کیفیت و بالاترین تیراژ است. . نحوه ی محاسبه ی قیمت چاپ در سیستمِ چاپ آفست به این صورت است که از یک برگ تا ۵۰۰۰ برگ هزینه ای ثابت برای چاپ دریافت می شود و با توجه به اینکه هزینه ی ساخت زینک نیز ثابت بوده و به تیراژ کار بستگی پیدا نمی کند با افزایش تیراژ چاپ هزینه ی چاپ هر برگ کاهش می یابد.

همچنین بخوانید :  جدیدترین و بهترین هدایای تبلیغاتی خاص 1400

چاپ دیجیتال

چاپ دیجیتال توسط چاپگرهای جوهرافشان و لیزری  حرفه‌ای انجام می‌شود و دارای ویژگی‌هایی است از جمله آنها چاپ تصاویر در تعداد پایین و سرعت در چاپ و پاسخ‌ گویی فوری به نیازهای مشتریان است. به علاوه صرفه‌ جویی در به‌کارگیری نیروی انسانی و توان روزافزونِ ماشین‌های چاپ دیجیتال در افزایش کیفیت و کاهش هزینه‌ی تمام شده‌ی به ازای هر برگ چاپی و همزمان افزایش تیراژ به این معناست که چاپ دیجیتال امروز در حال رسیدن به نقطه‌ی رقابت با چاپ افست و حتی پشت سر گذاشتن آن است.چاپ دیجیتال

انواع چاپ دیجیتال

چاپ دیجیتال از لحاظ تکنولوژی به هفت دسته تقسیم شده است:

 • مارک لیزری
 • روش چاپ جوهر افشان
 • روش چاپ
 • روش تصعید رنگ
 • روش حرارتی
 • روش چاپ الکتروفوتوگرافی پودری و مایع
 • چاپ دیجیتال
 • چاپ دیجیتال در منطقه ظهیرالاسلام

 • در سیستم چاپ ظهیرالاسلام دیجیتال پرینتر مستقیما به رایانه متصل می‌شود و داده‌ها را مستقیما از رایانه دریافت و چاپ می‌کند. چاپگر‌های لیزری و جوهر افشان جزء رایج ‌ترین دستگاه‌های چاپ دیجیتال به حساب می آیند. در این روش تونر، به شکل یک لایه نازک روی سطح چاپی قرار می‌گیرد ولی در سطح چاپی نفوذ نمی‌کند. در مرحله بعد، با استفاده از مواد پوششی و با تابش اشعه UV یا فرآیند‌های حرارتی، اقدام به تثبیت رنگ‌ ها می کند.
 • کار با دستگاه چاپ دیجیتال، نیازمند توانایی و تجربه خاصی نیست. در چاپ دیجیتال تصمیم‌گیری درباره رنگ تصاویر در مرحله آماده‌سازی و قبل از چاپ صورت می‌گیرد که این مسئله سبب صرفه ‌جویی در به کارگیری نیروی انسانی می‌شود.
 • در این روش می توان داده ها را قبل از چاپ تغییر داد.
 • سرعت چاپ دیجیتال بالا است.
 • هزینه چاپ هر صفحه ثابت است و تغییر نمی کند.
 • در چاپ دیجیتال سطح چاپی شما می تواند کاغذ، فوم برد، پارچه، چوب، شیشه و سنگ باشد.
همچنین بخوانید :  بهترین هدایای تبلیغاتی اداری که برای افزایش اعتبار برند تان می توانید سفارش دهید

مزایای چاپ دیجیتال در منطقه ظهیر الاسلامچگونگی سفارش چاپ افست و چاپ دیجیتال

با شیوع کرونا و ترس مردم به ابتلا شدن به این بیماری تقریبا آن ها تمام خرید ها و کارهای خود را به صورت اینترنتی انجام می دهند. که آن ها می توانند کار چاپ کارتی خود را هم به صورت اینترنتی در منطقه ظهیرالاسلام به راحتی انجام دهند و از نظر کیفیت و چاپ محصولات بسیار خاطر جمع باشند حتی می توانید قبل از سفارش با کارشناسان تماس بگیرید و راهنمایی های لازم در مورد چاپ مورد نظرتان را از آن ها دریافت کنید.

مقاله

سفارس آنلاین چاپ دیجیتال ظهیرالاسلامسفارش آنلاین چاپ افست در ظهیرالاسلامسفارش چاپ دیجیتال و آفست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  تماس بگیرید
  Open chat
  سلام
  چطوری میتونم کمکتون کنم؟