چاپ ست اداری آنلاین، چاپ سربرگ، پاکت نامه اداری

چاپ ست اداری آنلاین

.چاپ ست اداری آنلاین یکی از روش های آسان برای شرکت ها و سازمان ها می باشد که می توانند به صورت آنلاین ست اداری خود را سفارش بدهند بدون اینکه مجبور شوند در ترافیک بمانند. اگر قصد دارید برند خود و مشخصات آن را به همراه ویژگی های آن به دیگران معرفی نماید بهتر است به سراغ چاپ ست اداری آنلاین بروید.

داشتن یک ست اداری خلاقانه و منحصر به فرد می تواند شما را به رسیدن به موقعیت عالی بسیار کمک می کند.  داشتن این ست نشان دهنده حرفه ای بودن شما در کسب و کارتان است. اسم دیگر این ست ها اوراق نام دارد که برای مکاتابات غیر رسمی و رسمی شرکت ها و سازمان هاو برند ها مورد استفاده قرار می گیرد. هدف اصلی از طراحی ست اداری معرفی کردن برند به مخاطبان می باشد.

این محصولات دارای اجزای متنوعی هستند ولی مهم ترین آن ها پاکت نامه و سربرگ است. یکی از اصول اولیه و حیاطی در طراحی و چاپ ست اداری آنلاین وجود تناسب و هماهنگی بین اجزای این ست است. که باعث تاثیر پذیری بالای در تبلیغات می شود.

چاپ ست اداری آنلاین

چاپ ست اداری نشان دهنده هویت و برند یک شرکت و یا سازمان است و برای طراحی آن نیاز به هماهنگی خاصی بین طرح و استاندارد های لازم برای ست اداری ضروری می باشد.

در هنگام چاپ ست اداری باید حتما به طور صحیح از لوگو و رنگ سازمانی و المان های دیگر استفاده نماید تا بتواند تاثیرات مثبت زیادی را به مخاطب انتقال دهد.

همچنین بخوانید :  کاربرد های چاپ افست و چاپ دیجیتال

معمولا هزینه چاپ ست اداری آنلاین به تعداد رنگ ها، گرماژ کاغذ، تیراژ چاپ، جنس کاغذ و فرم اختصاصی آن بستگی دارد.

طراحی کردن این ست یکی از اصلی ترین قسمت ها است که باید حتما قبل تمامی طرحی که برای چاپ ست خود دارید را دز نظر بگیرید تا بتوانید یک ست بسیار عالی را طراحی نماید. چاپ کردن سر برگ و پاکت نامه اداری دارای اهمیت بیشتری است و تقریبا از آن ها بیشتر استفاده می شود. برای اینکه ست شما دارای جذابیت بیشتری باشد بهتر است از رنگ سازمانی برند خود استفاده نماید که زیبایی بیشتری به ست شما بدهد.

سربرگ اداری معمولا یک کاغذ A4 و A5  است که از آن برای نامه نگاری بین موسسات و ادارات استفاده می شود. مهم ترین قسمت طراحی سربرگ آرم و لوگوی سازمانی آن است که باید دارای تاریخ، پیوست و شماره نامه باشد. که در قسمت پایین این سربرگ ها معمولا شماره تماس و آدرس وب سایت وآدرس شرکت را می نویسند.

برای ارسال کردن نامه  به سازمان دیگر و یا یک شخص خاص باید از پاکت نامه  استفاده نماید. که طراحی کردن پاکت نامه مثل سربرگ دارای ویژگی های خاصی استو یک سری عناصر در آن ها استفاده می شود. برای طراحی این پاکت نامه ها باید از گرافیک بسیار جذاب و خاص استفاده نماید تا تاثیر گذاری بیشتری داشته باشد.

مزایای چاپ ست اداری آنلاین

یکی از مزایای چاپ ست اداری آنلاین این است که در هر زمانی که بخواهید می توانید به صورت آنلاین سفارش چاپ خود را انجام دهید. و نیاز نیست حتما به چاپخانه ها بروید و تنها با تماس با آن ها می توانید سفارش خود را ثبت نماید.

همچنین بخوانید :  راهنمای سفارش آنلاین چاپ قبض رسید

یکی دیگر از مزایا چاپ آنلاین این است که در وقت و زمان خود صرفه جویی می کنید. و با ثبت سفارش آنلاین دیگر از شلوغی ترافیک و شهر راحت می شوید. و سفارش شما زودتر آماده می شود و برای شما ارسال می شود.

تنوع محصولات یکی دیگر از مزایای چاپ ست اداری است که با رفتن به پیج چاپخانه ها می توانید تنوع محصولات آن ها را ببینید. و با خیال راحت طراحی مورد نظر خود را انتخاب و سفارش خود را ثبت نماید.

مزایای چاپ ست اداری آنلاین

طراحی و چاپ ست اداری

جمع بندی

همان طور که گفته شد ست اداری می تواند نشان دهنده هویت برند شما باشد. به گونه ای که دیگران با دیدن پاکت نامه شما متوجه می شوند که این پاکت مربوط به شرکت و یا موسسه شما است. پس برای شرکت و موسسه خود بهتر است حتما یک ست اداری جذاب و عالی سفارش دهید. برای این کار به چاپخانه سینا سری بزنید و یا با کارشناسان این چاپ خانه تماس بگیرید. و راهنمایی های لازم برای چاپ را دریافت نماید تا بتوانید یک طراحی و چاپ بی نظیری داشته باشید.

مقاله

انواع چاپ ست اداریچاپ ست اداری آنلاینسفارش چاپ به صورت آنلاین

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

    تماس بگیرید
    Open chat
    سلام
    چطوری میتونم کمکتون کنم؟