چاپ قبض رسید و فاکتور با تیراژ دلخواه

چاپ قبض رسید و فاکتور

.چاپ قبض رسید و فاکتور با تیراژ دلخواه یکی دیگر از محصولات چاپ سینا است که می توانید قبض خودتان را دسته چکی و یا 2 برگی و 3 برگی چاپ کنید .

قبض و رسید یکی از محصولات مالی و اداری جهت دریافت رسید، بلیط، برگه مرخصی، رسید کالا، رسید انبار، رسید صندوق، رسید چک، رسید دریافت و پرداخت، قبض پارکینگ و…  میباشد. که بر روی آن اطلاعاتی از قبیل نام، آدرس، تلفن، تاریخ ثبت، مبلغ، مبلغ بیانه و… می باشد.

چاپ قبض رسید چیست؟

قبض رسید یک برگه است که قیمت و اسم کالا در آن نوشته شده و توسط فروشنده به مشتری ارائه می شود و نشان می دهد که خریدار در مقابل خرید این محصول به فروشنده پول پرداخته است. این رسید نشان دهنده جزئیات تراکنش خریدار و فروشنده می باشد.

چاپ قبض رسید چیست؟

رسید ها به دو نوع رسیدهای دریافت و رسیدهای پرداخت تقسیم می شوند. رسیدهای پرداخت رسید های هستند که توسط فروشنده یا فرد ارائه دهنده خدمات به شما داده می شود. و رسیدهای دریافت رسیدهای هستند که در صورت تحویل کالا و یا خدمات به فروشنده یا شخصی که کار شما را انجام داده است تحویل داده می شود.

کاربرد این قبض ها این است که اگر شما قصد خرید کالایی را دارید و بیعانه ی برای آن پرداخت می کنید فروشنده موظف است که در این قبض رسید چاپی تاریخ ، ساعت، نوع کالا، و مبلغ بیعانه را بنویسد و به شما تحویل دهد و خریدار باید در هنگام تحویل گرفتن کالا یا هر خدمات دیگری قبضی که نزدش است را به فروشنده تحویل بدهد. این قبض نشان می دهد که شخص صاحب خدمات یا کالا چه کسی است.

همچنین بخوانید :  5 ایده برای چاپ افست بروشور

چاپ قبض رسید و فاکنور با تیراژ دلخواه دارای شماره سریال، تاریخ، نام گیرنده، نام پرداخت کننده مبلغ دریافتی، و..می باشد. که در فرم قرار داد، چاپ بارنامه، رسید پرداخت، رسید انبار، فرم سند حسابداری  کاربرد دارد.

فاکتورچیست و چه مزایای دارد؟

فاکتور که با آن فاکتور فروش هم می گویند سندی است که توسط یک فروشنده و یا کسی که خدماتی برایمان انجام می دهد به مشتری داده می شود. که نشان دهنده  آن است که مشتری مبلغی را برای بیعانه و یا برای انجام دادن خدمات مورد نیاز پرداخت کرده است. در تعریف دیگر فاکتور می توان گفت که  فاکتور تایید کتبی توافق نامه فروشنده و خریدار برای خدمات و کالا ها است.

چاپ قبض رسید فاکتور فروش به بهبود کسب  و کار شما کمک می کند همچنین با فاکتور می توانید سوابق دقیق از فروش خود داشته باشید. فاکتور یک سند بسیار مهم برای مشاغلی است که به فروش  کالا وابسته هستند که فاکتورهای چند برگی به آن ها این امکان را می دهد که نسخه ای از آن فاکتور را به مشتری بدهند و نسخه دیگر را برای سوابق خودتان نگه دارید.

مثلا یک فروشگاه عمومی که انواعی از کالاهای تجاری را دارد باید از یک فاکتور رسید با آرم شرکت برای خود داشته باشد. تا بتواند نام تجاری شرکتش را قوی تر کند.

مشاغل دیگری مانند فروشگاه های ابزار و تجهیزات و یا مصالح ساختمانی و …. هم از فاکتور فروش استفاده می کنند و این نشان دهنده اهمیت فاکتور است.

برای چاپ قبض رسید و فاکتور با تیراژ دلخواه باید چکار کنیم؟

از قبض رسید برای استفاده در پارکینگ؛ انبار و.. استفاده می شود و در اندازه دسته چک و یا اندازه های A6   طراحی می شوند. و برای چاپ فاکتور فروش در اندازه های A4 و A5 قابل سفارش هستند.

همچنین بخوانید :  فروش عمده سالنامه 1403 برای چه کسب و کارهایی مناسب است

برای چاپ قبض رسید و فاکتور با تیراژ دلخواه باید چکار کنیماستفاده از نام تجاری روی فاکتور  می تواند یک اقدام مفید برای شناخت برند شما است. و این کار باعث می شود که نام تجاری شما در ذهن مشتری بماند.

برای چاپ قبض رسید و فاکتور در تیراژ دلخواه خود می توانید به چاپ سینا مراجعه کنید. و با بهترین کیفیت کاغذ چاپ قبض رسید و فاکتور شما را چاپ می کنند. تیم کار بلد چاپ سینا به امور چاپ کاملا اشنا هستند و دارای تجربه کاری بسیاری هم هستند که شما می توانید با خیال راحت چاپ فاکتور و قبض مورد نیازتان را به آن ها بسپارید همچنین می توانید با مشاورین ما تماس بگیرید و راهنمایی های لازم  را از آن ها دریافت کنید.

مقاله

چاپ قبض رسید و فاکتورسفارش آنلاین چاپ قبض رسیدسفارش آنلاین فاکتور

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

20 + 8 =

    Open chat
    سلام
    چطوری میتونم کمکتون کنم؟
    تماس و مشاوره