خرید و قیمت بگ های تبلیغاتی 1401

خرید بگ تبلیغاتی

بگ تبلیغاتی یکی از کاربردی ترین ابزار های تبلیغاتی هستند که  بگ های تبلیغاتی 1401  را از جنس خوب سفارش دهیم مطمعنا مدت زیادی این بگ ها همراه مشتریان شما خواهد بود. هیچوقت سراغ چاپ بگ های تبلیغاتی ارزان نروید چون ممکن است به ضررش شما باشد. و مشتری با یکبار مصرف از این بگ ها آن را دور بیندازد.

هدف از چاپ بگ تبلیغاتی انتقال هویت برند شما توسط مشتری به هر جای که می رود است. پس فقط طراحی بگ ها مهم نیست کیفیت و عمر مفید آن ها هم بسیار مهم  می باشد. بگ های تبلیغاتی یکی از معدود چیزهای است که همراه مشتری می ماند پس نباید آن را فقط برای حمل و نقل چاپ کرد. استفاده از یک ساک دستی خوب با طراحی عالی پتانسیل بهتر کردن خرید را دارد و باعث می شود که برای مشتری خاطره خوبی از خرید باقی بماند.

خرید و قیمت بگ تبلیغاتی چیز ساده ی مانند این بگ می تواند بسیار تاثیر گذار باشد چون که این بگ شامل لوگو و ارم موسسه، نام و رنگ سازمانی برند شما باشد که روی این ساک ها چاپ شده  و می تواند معرف شرکت و یا برند شما باشد.

چاپ بگ دستی

وقتی به خرید می روید فروشنده خرید را در ساک خرید می گذارد تا بتوانیم به راحتی آن را به منزل ببریم وقتی این ساک ها مقاوم و شیک باشند مطمعنا آن را نگه می داریم به این علت که ظاهر این بگ ها نسبت به نایلون های معمولی بسیار بهتر است. پس اگر شما صاحب یک کسب و کار هستید باید این را بدانید که چاپ بگ تبلیغاتی و توزیع آن در بین مشتری ها می تواند مانند یک بیلبورد متحرک در شهر عمل کند. پس باید بدانید که چاپ بگ تبلیغاتی برای کسب و کار شما بسیار کاربردی است.

همچنین بخوانید :  چاپ پاکت دیجیتال چه تفاوتی با چاپ ساده دارد؟

چاپ این بگ ها و طراحی آن باید با کار شما هماهنگ باشد چون با این کار در ذهن مشتری حس خوب رضایت را ایجاد می کنید و هر چقد که طراحی آن شیک و ساده باشد احتمال اینکه مشتری بگ را نگه دارد و در آینده از آن استفاده کند بیشتر خواهد بود.

سایز مناسب برای چاپ بگ تبلیغاتی

برای سایز بگ تبلیغاتی باید بسیار هوشمندانه عمل کرد. بهتر است که سایز این محصول را براساس هدایای تبلیغاتی و اندازه محصولات خود انتخاب کنید ولی با کمی تغییر در ابعاد تبلیغاتی فیمت چاپ این ساک دستی هم تغییر می کند.

سایز مناسب برای چاپ بگ تبلیغاتیاین بگ تبلیغاتی در سایز های مختلفی طراحی و چاپ می شوند. علاوه بر ابعاد این بگ ها باید به کیفیت و جنس این بگ ها هم توجه زیادی داشت. شما می توانید این بگ های تبلیغاتی را در سایزهای مختلف همراه با رنگ بندی های متنوع و مدل های مختلف سفارش بدهید.

جنس بگ تبلیغاتی

بهتر است که جنس این بگ ها کاغذی و یا پارچه ای باشد ولی اگر برای استفاده روزمره و وطولانی می خواهید این بگ ها را استفاده کنند بهتر است از جنس نایلونی باشد. ولی اگر انتخاب شما بگ های کاغذی باشد آزادی بیشتری برای طراحی روی آن نسبت به پارچه ای دارید. جنس این بگ های تبلیغاتی کاغذی از جنس گلاسه، کرافت، و پشت طوسی است که معمولا جنس گلاسه و پشت طوسی آن از لحاظ استحکام مقاوم تر است و تقریبا روکش سلفون دارند.

هنگامی که این بگ ها روکش دار می شوند استحکام شان هم بیشتر می شود و هم چنین تنوع در طرح و رنگ و مدل چاپ هم برای بگ کاغذی بیشتر است. ولی بگ های پارچه ای ماندگاری بالاتری دارند به خصوص اگر از جنس خوب استفاده شود و طراحی زیبایی هم داشته باشد. تنوع رنگ و طرح این ساک دستی ها زیاد است ولی قیمت این مدل از ساک ها گران تر از ساک کاغذی است.

همچنین بخوانید :  بهترین ایده برای چاپ روی ساک دستی تبلیغاتی

جمع بندی

بگ تبلیغاتی می تواند یک از بهترین ابزار های تبلیغاتی برای شما باشد پس شما باید برای چاپ این محصول بسیار دقت کنید. بهترین نوع جنس را برای آن انتخاب کنید و یک نوع چاپ که طراحی روی بگ را به خوبی نشان دهد.

بگ 1401تولید این بگ ها یکی از محصولات سیناکو است که به صورت تخصصی در زمینه طراحی این بگ ها فعالیت دارد شما می توانید بگ های مورد نظر تان را به ما سفارش بدهید و یا با کارشناسان ما تماس بگیرید و راهنمایی های لازم برای خرید  و چاپ این بگ ها را دریافت کنید.

مقاله

بگ تبلیعاتی 1401بگ های تبلیغاتی شیکسفارش آنلاین بگ های تبلیغاتی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

    تماس بگیرید
    Open chat
    سلام
    چطوری میتونم کمکتون کنم؟