قبل از سفارش سالنامه تبلیغاتی 1401 بخوانید

سالنامه ارگانزا

سفارش سالنامه تبلیغاتی 1401 خود را به سینا بسپارید و خاطر جمع باشید که یک سالنامه با طرح زیبا و شیک تحویل خواهید گرفت.

سالنامه های تبلیغاتی از هدایای بسیار مهم برای تبلیغات به حساب می آیند که می توان از آن ها برای هدیه دادن به مشتریان و کارمندان استفاده کرد. که می‌توانید با چاپ کردن عکس و لوگو کسب و کار خود بر روی این سررسید ها آن ها را اختصاصی کنید.

قیمت این سالنامه ها بر اساس متریال و نوع چاپ آنها تعیین می‌شود و هر چقدر که سالنامه های شما اختصاصی تر باشد قیمت آن بالاتر است اگر سررسید شما دارای طلاکوب بر روی جلد باشد دارای قیمتی نسبتا ارزان تر می باشد.

معمولاً سالنامه ها هر سال تغییرات زیادی نسبت به سال قبل در چاپ و طراحی دارند و هر سال قیمت آن ها گران تر می شود و متریال مرغوب در آن ها هم کمتر خواهد شد.

استفاده از طلاکوب بر روی سالنامه های تبلیغاتی ۱۴۰۰ می‌توانید این سالنامه ها را بسیار زیبا و جذاب نمایید.

بیشتر افرادی که دارای کسب و کار هستند و مدیران در آخر سال دغدغه خرید سررسید و سالنامه و تقویم و توزیع کردن آنها بین مشتریان و کارمندان خود را دارند. همچنین پیدا کردن یک چاپخانه که بتوانید سفارش سالنامه تبلیغاتی ۱۴۰۱ خود را به آن بسپارند هم یکی از مهم‌ترین دغدغه‌های آنهاست .

سررسید چیست انواعی از سالنامه های تبلیغاتی

سالنامه ها یک دفترچه و یادداشت روزانه است که در آن تاریخ و وقایع مهم در آن ثبت می شود. این محصولات بسیار پرکاربرد هستند. سررسید های ارزان قیمت معمولا دارای کیفیت خوبی نیستند. بیشتر شرکت ها به دنبال یک هدیه تبلیغاتی خوب برای کارمندان و مشتریان خود هستند.

همچنین بخوانید :  خدمات و طراحی بگ تبلیغاتی با بهترین کیفیت

سررسید های که دارای جلد چرم هستند معمولا زیبایی خاصی دارند و معمولا مقاومت آن ها هم بالا است.

سالنامه ها دارای انواعی مختلفی هستند و معمولا سررسید های که دارای جنسی با چرم طبیعی هستند کمی گران تر از بقیه می باشند و همچنین سررسید های رحلی و وزیری با جنس چرم طبیعی هم بسیار گران هستند. سررسید های که دارای کیفیت پایین تر و کوچک تر هستند معمولا قیمتی هم کمتر دارند. سالنامه ها دارای انواعی مختلف هستند مانند:

 • سالنامه پالتویی
 • رحلی
 • ارگانالیز
 • سالنامه وزیری
 • رقعی
 • اروپایی
 • سالنامه جیبی
 • سلطانی

سررسید های پالتویی از سری سررسید های موجود در بازار است که در سایزهای 12 در 17 سانتی متر موجود است و می توانید لوگو خود را بر روی آن چاپ نماید و از طلاکوب و … هم بر روی آن استفاده نماید.

سررسید رحلی در سایز A4 است که از پرفروش ترین سررسید های موجود در بازار می باشد و در سایزهای 24 در 34 سانتی متر در بازار وجود دارد. این سررسید ها با نام سررسید تشریفاتی هم شناخته شده هستند.

سررسید رقعی معمولا در سایز A5 می باشد این سررسید 15 در 21 سانتی متر چاپ می شود و می تواند به صورت اختصاصی و در تعداد کم چاپ شود.

کاغذهای که برای چاپ سالنامه استفاده می شوند معمولاً دارای گرماژ ۷۰ تا ۸۰ گرم هستند و برای سررسید های اختصاصی معمولاً از کاغذ  90 تا 135 گرمی استفاده می‌کنند و در بقیه موارد برای تولید کردن سرسید ها از کاغذ ۷۰ گرمی استفاده می‌کند.

همچنین بخوانید :  راهنمای خرید اینترنتی کاغذ A4، A5، A3

چاپ سررسید یکی از رسم های هرساله شرکت ها دانست که با این کار از مشتریان خود تشکر می کنند. و مشتریانی که هر سال از این سازمان ها هدیه دریافت می کنند مانند هر سال منتظر دریافت هدیه خود هستند.

چگونه سفارش سالنامه تبلیغاتی 1401 بدهیم

برای سفارش دادن سررسید باید از بهترین مراکز چاپ استفاده نماید. یک مرکز خوب باید بتواند تمامی طرح های که مخاطب می خواهد را به خوبی اجرا کند و بتواند یک محصول با کیفیت عالی تولید نماید. چاپخانه های معتبر یکی از اصلی ترین گزینه ها برای سفارش دادن این محصولات هستند. یک چاپخانه باید تمامی دستگاه های به روز مانند چاپ دیجیتال و افست و لیتوگرافی و صحافی را داشته باشد.

چگونه سفارش سالنامه تبلیغاتی 1401 بدهیمپس شما با انتخاب کردن یک شرکت تبلیغاتی معتبر می توانید از نتیجه نهایی کار خود مطمعن شوید.از اقدامات مهم برای سفارش سالنامه تبلیغاتی 1401 انتخاب یک چاپخانه معتبر می باشد. چاپ سینا می تواند یک گزینه عالی برای سفارش شما باشد.

مقاله

انواع سررسیدسررسید های مختلفسفارش سالنامه تبلیغاتی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  تماس بگیرید
  Open chat
  سلام
  چطوری میتونم کمکتون کنم؟