بهترین ایده های طراحی و چاپ کارت ویزیت فوری 2 ساعته

کارت ویزیت

برای چاپ کارت ویزیت فوری 2 ساعته می توانید به سایت ما مراجعه نماید. طراحی و چاپ کارت ویزیت برای کسب و کار شما بسیار مفید می باشد. استفاده از طرح هایی شیک و زیبا  برای چاپ کارت ویزیت می تواند نظر هر بیننده ای را به کارت ویزیت شما جلب کند کارت ویزیت وظیفه انتقال اطلاعات شرکت و یا کسب و کار شما را بر عهده دارد. که یک تبلیغ بسیار مفید به حساب می آید.

کارت ویزیت ها دارای ویژگی های متفاوتی هستند و کیفیت بالای آن بر روی قیمت کارت ویزیت هم تاثیر دارد.

چاپ کارت ویزیت فوری 2 ساعته معمولاً از طریق چاپ دیجیتال انجام می شود. ایده طراحی و کیفیت ذخیره سازی کارت ویزیت بسیار مهم است. طرحی که برای کارت ویزیت انتخاب شود. معمولاً در ظاهر آن تاثیرات مثبتی دارد و هرچی کیفیت چاپ هم بالا باشد. معمولاً طراحی کارت ویزیت هم به خوبی نمایش داده می شود.

یکی از شیک ترین کارت ویزیت ها کارت ویزیت لمینت طلاکوب است که معمولاً دارای سایز 5.5 x 8.5 سانتی متر است.

مواردی که برای طراحی کارت ویزیت در نظر گرفت

فایل انتخابی برای آیکون ها و علائم طرح باید حداقل ۴ میلیمتر باشد.

برای طراحی کارت ویزیت باید تیراژ آن مشخص شود که نوع چاپ آن هم  مشخص شود.

برای طراحی باید طرح هایی را انتخاب کنیم که با برند شما همخوانی داشته باشد و بتواند برند شما را به خوبی نشان دهد.

سایز فونت های نوشته کارت ویزیت نباید بیشتر از ۸ پوینت باشد و باید حتما نوشته ها به صورت bold باشند.

همچنین بخوانید :  مقایسه قیمت انواع چاپ افست و چاپ دیجیتال

انواع کارت ویزیت فوری 2 ساعته

 ویزیت های انتزاعی نمونه کارت ویزیت ها بسیار شیک و حرفه ای هستند و می تواند بسیار تاثیرگذار باشند این کارت ویزیت ها برای کسانی که تجارت عکاسی طراحی معماری دارند بسیار مناسب می باشد.

 ویزیت طرح دار استفاده کردن از تکنیک هنر نوری و لترپرس به شما کمک می کند که یک کارت ویزیت خوب و زیبا را تولید کنید.

کارت ویزیت های تعاملی و هوشمند

بیشتر و طراحان سعی می کنند که یک کارت ویزیت با طراحی جالب داشته باشند. آن ها با استفاده از نمادهای هوشمندانه باعث می شود که مشتری جذب این کارت ویزیت ها شود. ولی استفاده از نمادهای هوشمندانه باید با شخصیت تجاری شما مطابقت داشته باشد تا بتواند تاثیر گذار باشد.

کارت ویزیت شیک و هنری کارت ویزیت های هستند که علاوه بر طرح های ساده و شیک می توانند بهترین ایده کارت ویزیت باشد. از این نوع مدل می توان در هر کسب و کاری استفاده کرد.

کارت ویزیت های بوک مارک دار این نوع از کارت ویزیت ها برای افرادی که در فروش کتاب فعالیت دارند مناسب است. چون بوک مارک ها بیشتر مورد استفاده خوانندگان قرار می گیرد. استفاده از این نوع کارت ویزیت ها می تواند برای کسب و کار شما بسیار مفید باشد. چون این نوع کارت ویزیت باعث جلوه ماندگاری در مشتری می شود.

کارت ویزیت های لمسی اگر دنبال یک کارت ویزیت منحصر به فرد هستید به شما پیشنهاد می کنیم کارت ویزیت های لمسی را امتحان کنید. این نوع کارت ها به گونه ای هستند که برای خواندن اطلاعات باید کارت را مقابل صفحه گوشی بگیریم. این نوع کارت ویزیت از از ادغام فناوری و کارهای سنتی به وجود آمده است.

همچنین بخوانید :  بهترین ایده برای چاپ کاتالوگ و بروشور حرفه ای و ارزان

Two-hour instant business card printingکارت ویزیت های دربازکن بطری این نوع از کارت ویزیت ها مطمئنا در یاد بیننده باقی می ماند و شما با یک تیر دو نشان میزنید. هم تبلیغ خود را انجام داده اید هم می‌توانید به فرد مورد نظر در باز کردن بطری خود است کمک کنید.

جمع بندی

طراحی و چاپ کارت ویزیت فوری 2 ساعته  می تواند در کسب و کار شما مفید باشد. استفاده از چاپ دیجیتال می توانید یک کارت ویزیت فوری 2 ساعته داشته باشید برای چاپ این کارت ویزیت ها می توانید به سایت سینا مراجعه کنید تا یک چاپ فوری 2 ساعته داشته باشید.

مقاله

انواع کارت ویزیت فوری 2 ساعتهچاپ کارت ویزیت فوری و 2 ساعتهکارت ویزیت فوری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

    تماس بگیرید
    Open chat
    سلام
    چطوری میتونم کمکتون کنم؟