اهمیت کاتالوگ و بروشور به عنوان یک ابزار بازاریابی

کاتالوگ

اهمیت کاتالوگ و بروشور در بازاریابی بسیار زیاد است. به این علت که از ان برای اطلاع رسانی و آگاهی بخشی در مورد محصولات به مشتریان استفاده می شود. معمولاً کاتالوگ ها یک برگه هستند که دارای قاب بسیار دیدنی و جذاب می باشند. و فهرستی از خدمات و محصولات برند مورد نظر به همراه توضیحات و توصیف اقلام و همچنین قیمت و تصاویر و لینکها را در دسترس مشتریان قرار می‌دهد.

این محصولات  یک ابزار تبلیغاتی و تکنیک فروش بسیار کارآمد می باشند و می توانند معرفی محتویات و محصولات و خدمات شما را به خوبی در دسترس مشتریان قراردهند. با توجه به طراحی های بی نظیری که برای کاتالوگ و بروشور استفاده می شود می توانید از آن ها برای بازاریابی در بیشتر صنایع استفاده کنید با توجه به کسب و کار و یا محصولات خود می توانید روی این کاتالوگ ها و بروشور ها نام تجاری برند و خدمات خود را چاپ نمایید.

اهمیت کاتالوگ و بروشور در بازاریابی

با توجه به پبشرفت دنیای دیجیتال برخی از شرکت ها استفاده از کاتالوگ و بروشور را یک بازاریابی و سرمایه گذاری عالی می دانند. که اگر به خوبی طراحی و چاپ شود می تواند باعث جذب مشتری شود و در نتیحه باعث فروش بیشتر هم می شود.

تقریبا تمامی مشتریان دوست دارند که با محصولات و خدمات برند و کسب و کار مورد نظرشان آشنا شوند پس داشتن یک کاتالوگ و بروشور با طراحی بی نظیر که دارای تصاویر و توضیحات خوب درباره محصولات است  می تواند بر فروش و بازاریابی شما تاثیرات زیادی داشته باشد.

همچنین بخوانید :  چاپ ست اداری آنلاین، چاپ سربرگ، پاکت نامه اداری

کاتالوگ ها و بروشور ها در ظاهر تقریبا شبیه یک دیگر هستند ولی استفاده از خدمات و محصولات در بروشور ها نسبت به کاتالوگ ها مختصر تر می باشد ولی درحالی که اطلاعات مختصری دارد دارای تصاویر  زیبا و با کیفیتی هم می باشد.

مشتریان معمولا با مطالعه کاتالوگ به صورت مختصر با محصولات شما آشنا می شوند. و در صورت نیاز به اطلاعات بیشتر برای آشنایی به سراغ بروشور می روند.

هدف اصلی استفاده از چاپ کاتالوگ و بروشور جذب مشتری و به نمایش گذاشتن نام تجاری آن برند و کسب و کار می باشد. با وجود استفاده از  کاتالوگ دیجیتال ولی هنوز بازار استفاده از چاپ کاتالوگ و بروشور  چاپی داغ می باشد و یکی از ابزارهای قدرتمند برای تبلیغات می باشد. که باعث جذب مشتری و فروش بیشتر می شود.

 

اهمیت کاتالوگ و بروشور در بازاریابیمعمولا در این محصولات از اطلاعاتی که برای مشتریان جذاب است و آن ها نیاز دارند آن ها را بدانند استفاده می شود. یکی از ویژگی های این محصولات به صرفه بودن آن ها است. که با توجه به شرایط اقتصادی که امروزه بیشتر افراد دارند می تواند یک بازاریابی عالی باشد. به این علت که دارای هزینه پایینی است و تاثیر زیادی در جذب مشتری هم دارد. و می تواند نام تجاری شما را به خوبی به مشتریان معرفی نماید.

تفاوت کاتالوگ و بروشور

این دو محصول هر دو یک روش تبلیغاتی و بازاریابی است که در ظاهر دارای تفاوت های هستند. که یکی از تفاوت های آن اطلاعات استفاده شده در آن ها می باشد. که معمولا اطلاعات موجود در کاتالوگ بسیار کامل تر می باشد در صورتی که اطلاعات بروشورها بسیار مختصر تر می باشد.

همچنین بخوانید :  بهترین ایده برای چاپ کاتالوگ و بروشور حرفه ای و ارزان

کاتالوگ ها نسبت به بروشورها دارای هزینه بیشتری هستند چون برای چاپ کاتالوگ ها از کاغذ های دارای حجم بالا و سنگین استفاده می کنند. که تقریبا سلیقه شما می تواند در هزینه چاپ و طراحی این محصولات هم تاثیر داشته باشد. ولی با مراجعه به سایت سینا می توانید این محصولات را با یک قیمت بسیار مقرون به صرفه تر چاپ نماید. این سایت دارای خدمات دیگری هم می باشد که با مراجعه به سایت آن ها می توانید از این خدمات هم بهره ببرید.

مقاله

روش تبلیغاتی آسان و ارزانسفارش کاتالوگک و بروشور برای تبلیغاتکاتالوگ و بروشور

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

    تماس بگیرید
    Open chat
    سلام
    چطوری میتونم کمکتون کنم؟