چرا فروش عمده ساک دستی پارچه ای برای تبلیغات محبوب است؟

فروش عمده ساک دستی

ساک های پارچه ای از یک منبع تجدید پذیر ساخته شده اند و زیست تخریب پذیر هستند. آنها همچنین قوی و بادوام هستند و می توان چندین بار از آنها استفاده کرد. اما اینها تنها دلایلی نیستند که فروش عمده ساک دستی پارچه ای را محبوب کرده است. در ادامه بیشتر با مزایای کاربرد کیسه پارجه ای در تبلیغ کسب و کارها آشنا می شویم:

 

مراحل تولید ساک دستی پارچه ای

پنبه ابتدا باید برداشت شود، سپس غوزه های پنبه فرآیند پاک کردن را طی می کنند که پنبه را از ساقه و برگ جدا می کند. تنها 33 درصد پنبه برداشت شده قابل استفاده است. سپس پنبه عدل بندی شده و به کارخانه های پنبه فرستاده می شود تا پف کرده، تمیز، صاف و ریسیده شود. نخ‌های پنبه‌ای به صورت پارچه بافته می‌شوند و سپس فرآیند شستشوی شیمیایی و سفید شدن را طی می‌کنند و پس از می‌توان برای تولید ساک دستی پارچه ای آن ها را رنگ کرد و برای فروش عمده ساک دستی پارچه ای، محتوای تبلیغاتی پثل لوگو یا شعار را روی آن چاپ کرد. ریسندگی، بافندگی و سایر فرآیندهای تولید این نوع کیسه، انرژی بر هستند. شستشو، سفید کردن، رنگرزی، چاپ و سایر فرآیندها از مقادیر زیادی آب و برق استفاده می کنند.

 

مزایای فروش ساک دستی پارچه ای

ساک دستی پارچه ای، بیشترین کاربرد را در بازاریابی و تبلیغات دارند زیرا از مواد بادوام و قابل استفاده مجدد تولید می شوند و مثل کیسه های پلاستیکی مستعد پاره شدن نیستند. تمام کسب و کارها هرچقدر هم محصولات سنگینی بفروشند می توانند همراه با کالای فروخته شده یک یا چند کیسه را به مشتری بدهند تا برای حمل بارهای سنگین و برای مدت طولانی بدون نگرانی در مورد پارگی از آنها استفاده کنند.

همچنین بخوانید :  راهنمای سفارش و خرید کاغذ و مقوا

دلیل دیگر محبوبیت فروش ساک دستی پارچه ای این است که یکبار مصرف نیستند بلکه می توانید آنها را بشویید و روز بعد آماده استفاده مجدد برای حمل وسایل شما هستند!

 

کاربرد فروش عمده ساک دستی پارچه ای

ساک دستی پارچه ای را می توان در بسیاری از استراتژی های بازاریابی و تبلیغات استفاده کرد. وقتی صحبت از ساک های تبلیغاتی می شود، هیچ گزینه ای بهتر از مدل پارچه ای وجود ندارد.

هیچ محدودیتی برای تبلیغ با ساک های پارچه ای وجود ندارد. در هر صنعت یا کسو کاری می توان با چاپ لوگو یا شعار برند از این کیسه ها استفاده کرد. با اینحال بیشترین کاربرد ساک های پارچه ای برای نگهداری سبزیجات تازه چیده شده و کیف و کفش، شال و روسری، انواع لباس و پوشاک و غیره است.

 

جمع بندی

مزایای استفاده از ساک های پارچه ای در بازاریابی امروز نامحدود است. فروش عمده ساک دستی پارجه ای طی چند سال اخیر به دلیل سازگاری با محیط زیست و امکان استفاده مجدد، افزایش قابل توجهی داشته است. شما هم می‌توانید این ساک های تبلیغاتی بادوام و کاربردی را از مجموعه ما سفارش دهید تا لوگوی خود را مستقیماً روی آنها چاپ کرده و به کارمندان یا مشتریان‌تان حس خاص بودن بدهید.

 

https://news.climate.columbia.edu/2020/04/30/plastic-paper-cotton-bags/

 

مقاله

انواع بگ تبلیغاتیبگ تبلیغاتیسفارش آنلاین چاپ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پنج × 5 =

    Open chat
    سلام
    چطوری میتونم کمکتون کنم؟
    تماس و مشاوره