خدمات طراحی

خدمات طراحی مجتمع چاپ سینا

طراحی کاتالوگ

طراحی کاتالوگ
بسیاری از صاحبان مشاغل، کسب و کارها و تولیدکنندگان طراحی کاتالوگ را به عنوان راهی مناسب برای معرفی خدمات و محصولاتشان انتخاب می کنند.

در دنیای بازاریابی و تبلیغات طراحی کاتالوگ و چاپ آن راهی بسیار تاثیر گذار به شمار می آید که جذابیت های آن می تواند نظر مشتریان بسیاری را جلب کند

اطلاعات بیشتر

طراحی پوستر تبلیغاتی

طراحی پوستر تبلیغاتی
طراحی پوستر تبلیغاتی یکــی از روش های مرســــوم بــرای تبلیغات چاپی
به شمار می رود.روشی که در آن خلاقیت و نوآوری در طراحی حـرف اول را می زند. طراحی
پوستر می تواند برای استفاده در فضاهای داخلی یا خارجی انجام شود که هر کدام روش های چاپ خاص خود را دارند.
اطلاعات بیشتر

طراحی ست اداری

طراحی ست اداری
توجه به کیفیت و زیبایی در طراحی ست اداری یک اصل مهم می باشد چرا که هر یک از اجزاء ست اداری معرف مجموعه یا سازمان مربوطه می باشد که هر چه طراحی حرفه ای تر و چاپ مناسب تری داشته باشد اعتبار مجموعه را بیشــتر می کند. طراحی ست اداری ترکیب متن، رنگ و گرافیک است که مجموعه این ها در کنار یکدیگر بیانگر هویت سازمانمی باشد.
اطلاعات بیشتر

طراحی بروشور تبلیغاتی

طراحی بروشور تبلیغاتی
طراحی بروشور تبلیغاتی به عنوان یکی از روش ها مهم در صنعت تبلیغات به حساب می آید طراحی بروشور دارای اصولی است که رعایت آن ها دارای اهمیت زیادی است. بـه طورکلی تبلیغات چاپی نظیر بروشور، کاتالوگ و غیره جزو روش های قدیمی تبلیغات محسوب می شوند که برای موفقیت در آن ها باید بر اساس نیاز روز جامعه طراحی ها انجام شود.
اطلاعات بیشتر

طراحی آرم و لوگو

طراحی آرم و لوگو
هویت بصری، یکی از عوامل تاثیر گذار در طراحی لوگو به شمار می رود. به منظوراثر گذاری بیشــتر، طراحی لوگو باید متناســب با ویژگی هــای برند صــورت پذیرد.امروزه در دنـیای تـجارت و کسب و کار، از بدیهی ترین و نخستین نیازهای یک برند،برخورداری از لوگو مناسب می باشد. یکی از عناصر اصلی و مهم در دنیای کسبو کار، برخورداری از لوگو می باشد.
اطلاعات بیشتر

طراحی کارت ویزیت

طراحی کارت ویزیت
طراحی کارت ویزیت و کاربرد آن بیش از آن که جنبه تبلیغاتی داشته باشد به منظور اطلاع رسانی برای معرفی شخص حقیقی یا حقوقی می باشد که راهی ساده و قابل دسترس برای مخاطبین محسوب می شود.کارت ویزیت راهی مناسب برای در دسترس قرار دادن اطلاعات لازم و مختصر برای معرفی شخص یا مجموعه و راه های ارتباطی با آن ها می باشد.
اطلاعات بیشتر

سوالی دارید؟

تماس رایگان: 09121210335-02133918122

    Open chat
    سلام
    چطوری میتونم کمکتون کنم؟
    تماس و مشاوره