چاپ و سفارش تقویم سررسید 1403

چاپ تقویم و سررسید 1403 می تواند بهترین هدیه سازمانی برای شرکت های بزرگ و کسب و کارهای معتبر باشد. از چاپ تقویم و سررسید 1403 اختصاصی نیز می توان برای تبلیغات و بازاریابی به شیوه ای موثر استفاده کرد. هدیه دادن سررسید و تقویم که لوگوی شرکت روی آن چاپ شده در روز های پایان سال به مشتریان وفادار و کارمندان شرکت، نام سازمان شما را در ذهن آنها ماندگار می کند و یک هدیه تبلیغاتی کاربردی است که با طراحی سفارشی پیام مورد نظر شما را به سایرین می رساند.

کاربرد چاپ تقویم و سررسید 1403

هدایای سازمانی برای مشتریان خاص

هدیه تبلیغاتی از طرف شرکت ها بین کارکنان و یا مشتریان

تقویم رومیزی تبلیغاتی برای روی میز شرکت ها و ادارات

سالنامه با جلد چرمی نفیس به عنوان هدیه برای مدیران

چه کسب و کارهایی به چاپ تقویم و سررسید 1403 نیاز دارند؟

در ماه های پایان سال، تقریبا هر شرکت، اداره، دفتر خدماتی یا فروشگاهی که بخواهد از کارکنان خود تشکر و قدردانی کند یا یک هدیه ماندگار به مشتریان وفادار خود بدهد، به فکر چاپ تقویم و سررسید 1403 می افتد.

بیشترین سفارش چاپ تقویم و سررسید در سال 1402 مربوط به کسب و کارهای خدماتی بوده است، از جمله:

آژانس های هواپیمایی

تاکسی سرویس ها

کلینیک های زیبایی

سازمان های بازرسی

ارگان های دولتی

انواع تقویم و سررسید تبلیغاتی

سفارش چاپ تقویم و سررسید 1403 در ابعاد و طرح های متنوعی از مجموعه ما امکان پذیر است. بیشتر شرکت ها و سازمان ها برای اهداف تبلیغات و بازاریابی، مدل های زیر را به صورت اختصاصی سفارش می دهند:

انواع تقویم رومیزی با طرح های سفارشی و چاپ لوگو

انواع سالنامه با جلد چرمی و طراحی اختصاصی صفحات

انواع تقویم های تک صفحه ای و چند صفحه ای با درج نام برند و لوگو

انواع سررسید با طراحی سفارشی صفحات

چاپ تقویم رومیزی 1403

چاپ تقویم رومیزی 1403 یکی از پرکاربردترین محصولات تبلیغاتی است که در مدل ها و طرح های گوناگون سفارش داده می شود.

تقویم رومیزی معمولا دارای 12 صفحه است که روزها و مناسبت های هر ماه در آن چاپ می شود. از فضای خالی باقیمانده در هر صفحه می توان برای معرفی محصولی خاص و یا ارائه خدمات استفاده کرد.

مزایای چاپ تقویم رومیزی 1403

با چاپ تقویم رومیزی 1403 به صورت اختصاصی و سفارشی و هدیه دادن آن به مشتریان تان نشان می دهید که برای آنها ارزش قائلید. از طرفی امکان معرفی خدمات و محصولات کسب و کارتان را خواهید داشت که آنها را با تعهد و تخصص شما در زمینه کاریتان آشنا می کند.

علاوه بر این، چاپ تقویم رومیزی 1403 مزایای بیشتری نیز برای کسب و کار شما خواهد داشت:

تاثیر مثبت روی ذهن و دیدگاه مشتریان

بازاریابان معتقدند هر هدیه ای که به مشتریان داده شود، به علت رایگان بودن، ذهنیت مثبتی در آنها ایجاد می کند و اگر بخواهند محصول یا خدماتی را سفارش دهند، به کسب و کاری که به آنها هدیه داده، متعهد و وفادار می مانند.

به همین دلیل است که هدیه دادن تقویم رومیزی با نام برند و درج لوگو همراه با معرفی محصولات و خدمات، هر مشتری را جذب خواهد کرد.

افزایش فروش و آگاهی از برند

هدف اصلی هر نوع تبلیغ و بازاریابی، افزایش فروش و آگاهی از برند است. چاپ تقویم رومیزی 1403 می تواند با ایجاد یک ارتباط قوی با مشتریان، آگاهی آنها را نسبت به یک کسب و کار و محصولات و خدماتی که ارائه می دهد بالا ببرد. هرچقدر مشتری احساس ارتباط صمیمانه تری با برند داشته باشد و اطلاعات بیشتری نسبت به خدماتی که ارائه میدهد، کسب کند، احتمال خرید از آن برند افزایش می یابد.

معرفی برند با هزینه بسیار کم

ارزان بودن چاپ تقویم رومیزی 1403 نسبت به سایر روش های بازاریابی در مقایسه با نتایج فوق العاده مثبت و قابل قبول، موجب شده که اکثر شرکت ها، سازمان ها و کسب و کارها برای تبلیغ کار خود از این روش استفاده کنند.

اعتماد سازی

هر برندی که بتواند اعتماد مشتریان را بیشتر به خود جلب کند، از رقبای خود پیشی می گیرد و می تواند مطمئن باشد که هر مشتری پس از یکبار خرید، برای سفارش های بعدی نیز به خودش مراجعه خواهد کرد. هدیه دادن تقویم رومیزی به مشتریان یکی از ابزارهای تبلیغاتی ارزان قیمت است که تاثیر قابل توجهی در اعتمادسازی بین مشتریان دارد.

اگر به دنبال چاپ تقویم رومیزی باکیفیت در طرح های متنوع و با قیمت مناسب هستید می توانید با متخصصین چاپ و نشر مجموعه ما تماس بگیرید.

فروش عمده سالنامه 1403

سالنامه نوعی تقویم با جلد چرمی است که معمولا به عنوان یک هدیه بسیار نفیس نه تنها به مشتریان خاص بلکه به مدیران و کارمندان ارشد داده می شود.

فروش عمده سالنامه 1403 با قیمت استثنائی و کیفیت فوق العاده بالا توسط مجموعه ما به سازمان ها، ارگان ها، شرکت ها و کسب و کارهای بزرگ و کوچک پیشنهاد می شود. از آنجاییکه کیفیت سالنامه تاثیر بسزایی روی جلب توجه مشتریان و مدیران دارد، برای تولید جلد و صفحات آن از بهترین متریال استفاده می شود.

ویژگی های سالنامه

سالنامه از دو بخش بسیار مهم تشکیل شده است:

جلد سالنامه

صفحات داخلی سالنامه

بسیاری از سازمان ها تصور می کنند چون فروش عمده سالنامه با قیمت ارزان تری انجام می شود، کیفیت این محصولات نیز پایین است. در حالیکه، ارزان تر بودن قیمت فروش عمده سالنامه به علت چاپ آن در تیراژ بالاست.

در مجموعه ما، جلد سالنامه می تواند از جنس چرم باکیفیت یا پارچه های بسیار مرغوب تولید شود و برای تهیه صفحات سالنامه نیز از بهترین کاغذهای موجود در بازار استفاده می شود. امکان چاپ هر نوع لوگو، متن، شعار، توضیحات و سایر محتواهای تصویری به درخواست شما نیز روی جلد و در صفحات داخلی آن وجود دارد.

رنگ سالنامه ها بسیار متنوع است و حتی می توان طرح های مختلفی را روی جلد یا داخل صفحات چاپ کرد. قیمت فروش عمده سالنامه هایی که با صفحات سیاه و سفید چاپ می شوند، ارزان تر است. با اینحال می توان از چاپ رنگی با قیمت مناسب نیز برای سفارش عمده سالنامه استفاده کرد.

هر صفحه از سالنامه علاوه بر اطلاعات مربوط به تقویم روز می تواند به صورت اختصاصی برای یادداشت برداری، رویداد نویسی، تبلیغات، معرفی محصول، درج لوگو، اطلاعات شرکت و غیره طراحی شود.

خرید عمده تقویم و سررسید

خرید عمده تقویم و سررسید برای کسب و کارهایی که قصد تبلیغات و بازاریابی با آنها را دارند، بسیار مقرون به صرفه است. سر رسید نوعی تقویم است که به جز چاپ اطلاعات در مورد تاریخ روز، مناسبت ها و رویدادها می توان اطلاعات متنوعی در مورد موضوعات سیاسی، اقتصادی، اجتماعی و غیره در آن چاپ کرد.

در سررسید ها معمولا بخشی برای یادداشت روزانه در نظر گرفته می شود تا کسی که از آن استفاده می کند بتواند برنامه های روزانه یا خاطرات خود را در آن بنویسد.

تفاوت سالنامه و سررسید چیست؟

سالنامه و سررسید از لحاظ اطلاعاتی که در آنها درج می شود، تفاوت چندانی ندارند. اما معمولا سالنامه ها از جنس و کیفیت بسیار بالایی تهیه می شوند و به عنوان هدیه ای نفیس به افرادی که در جایگاه ها وسمت های مهم هستند، اهدا می شوند. در حالیکه خرید عمده تقویم و سررسید بیشتر توسط سازمان و ارگان ها به عنوان ابزار تبلیغاتی انجام می گیرد وممکن است به کارمندان در سمت های مختلف یا مشتریان جدید نیز اهدا شود.

خرید عمده تقویم و سررسید برای کدام کسب و کارها مناسب است؟

تقریبا تمام برند ها و کسب و کارها می توانند برای تبلیغ و بازاریابی در ماه های پایانی سال، چاپ تقویم و سررسید اختصاصی را سفارش دهند.

بیشترین خرید عمده تقویم و سررسید از طرف کسب و کارهای زیر است:

مشاور املاک

مدارس و دانشگاه ها

بیمارستان ها و مراکز درمانی

سازمان های خصوصی

ادارات

شرکت های بازرگانی

کاربرد سررسید

سررسید را می توان به عنوان یک دفترچه یادداشت در نظر گرفت که در هرصفحه آن تقویم با تاریخ های شمسی، قمری و میلادی درج شده است. از سررسید می توان برای موارد زیر استفاده کرد:

یادداشت کارهای روزانه

یادداشت خاطرات

برنامه ریزی قرار های کاری

چاپ اطلاعات مربوط به محصولات و خدمات

معرفی شرکت یا سازمان

اطلاع رسانی درباره موضوعات خاص سیاسی، اقتصادی و اجتماعی

یادآوری های مهم و خاص، ایونت‌ها، سمینارها، جلسات کاری و کلیه نکات و پروژه‌های کاری

آرشیو اطلاعات در دفاتر مدیریتی توسط کارمندان شرکت‌ها

چاپ و خرید عمده تقویم و سررسید اختصاصی چه کاربردی دارد؟

بیشترین کاربرد خرید عمده تقویم و سررسید به عنوان هدیه تبلیغاتی است. سر رسید و سایر انواع تقویم مانند سالنامه و تقویم رومیزی بسیار ارزان و فوری در تیراژ بالا چاپ می شوند و می توان با طراحی اختصاصی و چاپ لوگو شرکتی از آنها برای هدیه دادن در ماه های اخر سال استفاده کرد.

شرکت ها و سازمان ها با خرید عمده تقویم و سررسید آنها را قبل از سال جدید به کارمندان، شرکای تجاری و همکاران خود، هدیه می دهند. این هدایای تبلیغاتی را می توان در جلسات رسمی و غیر رسمی، به دیگران تقدیم کرد و خاطره خوشی را باقی گذاشت.

سررسید  و تقویم هایی که به عنوان هدایای تبلیغاتی استفاده می شوند نقش قابل توجهی در برندسازی و جلب توجه مشتریان دارند. البته خرید عمده تقویم و سررسید درجه یک که با کیفیت بالایی به چاپ رسیده باشد و با بسته بندی خاص با توجه به نوع مشتریان و شرکای تجاری سفارش داده شوند، تأثیر بسیار بهتری روی آنها خواهد داشت.

چرا سررسید یکی از هدایای تبلیغاتی پرکاربرد است؟

دلایل زیادی وجود دارد که نشان می دهد خرید عمده تقویم و سررسید یکی از بهترین ابزارها و هدایای تبلیغاتی است اما به عنوان مهمترین دلیل می توان به کاربردی بودن آن اشاره کرد.

مدیران، کارمندان، صاحبان مشاغل و همچنین شرکای تجاری از تقویم فقط برای دیدن تاریخ روز یا مناسبت ها استفاده نمی‌کنند. بلکه انواع سالنامه و سررسید را می توانند برای یادداشت برداری، برنامه ریزی جلسات کاری، یادآوری های مهم و خاص، ایونت‌ها، سمینارها، جلسات کاری و یادداشت پروژه‌های کاری استفاده کنند.

بسیاری از مدیران این سررسیدها را برای آرشیو اطلاعات تا چندین سال به کار می برند و در صورت نیاز به اطلاعات خاصی در سال های گذشته به آنها مراجعه می کنند.

برنامه ریزی در صفحات تاریخ دار این تقویم ها نیز برای کارها یا جلساتی که قرار است در آینده برگزار شود، بسیار راحت است.

بنابراین با خرید عمده تقویم و سررسید ۱۴۰۳ و هدیه دادن آن به مدیران و مشتریان می توان با یک تیر، چند نشان زد.

یکی دیگر از دلایل سفارش عمده تقویم و سررسید به خصوص در طرح های شیک و خاص که به صورت سالنامه با جلدهای چرمی چاپ می شود، ارایه آن به عنوان هدایای نفیس به اعضای هیئت مدیره، روسا، بزرگ خانواده و به طور کلی افرادی است که جایگاه ویژه ای دارند. قیمت فروش عمده سالنامه های نفیس بسیار ارزان و مقرون به صرفه است، بنابراین با خرید عمده تقویم و سررسید می‌توانید بدون صرف هزینه‌های زیاد، برندتان را به نحوی تبلیغ کنید که حداقل در طول یک سال بسته به نوع استفاده افراد از این نوع تقویم ها، در کنار آنها باشید.

دلیل دیگری که موجب می شود بسیاری از کسب و کارها نزدیک سال جدید به فکر چاپ و طراحی سررسید بیفتند، تنوع در طراحی صفحات آن است. سالنامه و سررسید بیش از ۳۶۵ صفحه دارد که می توان بنا به نیاز و درخواست مشتری، اطلاعات بسیار زیادی را در آنها چاپ کرد.

بسیاری از شرکت ها، حتی از کاتالوگ محصولات خود نیز در چاپ سررسید استفاده می کنند و یک صفحه از تقویم را در پایان هر ماه  یا هر فصل به یک صفحه از کاتالوگ اختصاص می دهند.

سازمان و شرکت های بازرگانی چند صفحه اول یا آخر سررسید را به معرفی شرکت و خدماتی که ارائه می دهند، اختصاص می دهند. بسیاری از بیمارستان ها و مزاکر درمانی نیز تصاویری از تجهیزات و امکاناتی که برای بیماران فراهم کرده اند را در صفحات مختلف سررسید چاپ می کنند.

از آنجاییکه امکان چاپ هر نوع تصویری از جمله لوگو، تصاویر محصولات، متن ها و شعارهای تبلیغاتی، توضیحات و حتی اشعار زیبا و به یادماندنی در سررسید و سالنانه وجود دارر، طرح های سفارشی و اختصاصی بسیار متنوع بوده و کاملا طبق درخواست شما چاپ می شوند.

برای سفارش و خرید عمده تقویم و سررسید یا سالنامه ۱۴۰۳ در قطع‌های پرطرفدار مثل اروپایی، وزیری و یا رقعی با طراحی اختصاصی می توانید با کارشناسان مجموعه ما تماس بگیرید.

    Open chat
    سلام
    چطوری میتونم کمکتون کنم؟
    تماس و مشاوره