خدمات چاپی

خدمات چاپ مجتمع چاپ سینا

چاپ سررسید

چاپ سررسید
شما با چاپ و ارائه سررسید مي توانيد تمام مشخصات شغل و حرفه خود را بطورکامل و گويا به همراه تصاوير باکيفيت به مشتريان اعلام نماييد و در صورتي که طراحي زيبا و همچنين چاپ با کيفيت و مرغوب داشته باشد ممکن است سالها نزد مشتريان شما باقي بماند و در مواقع لزوم پس از مدت ها به آن مراجعه کنند و با شما تماس بگيرند.
اطلاعات بیشتر

چاپ کاتالوگ

چاپ کاتالوگ
چاپ کاتالوگ در جهت معرفی کالاها و خدمات و هم چنین جذب مشتریان بالقوه بسیار دارای اهمیت است. با رشد، گسترش و تنوع محصولات در بازارهای تولیدی وابسته به آن چاپ کاتالوگ بیش از هر زمان دیگری اهمیت پیدا کرده است.
اطلاعات بیشتر

چاپ کتاب

چاپ کتاب
صنعت چاپ از جمله صنایعی به شمار می آید که در سالیان اخیر گسترش چشمگیری داشته، از چاپ کتاب، مجلات و کاتالوگ ها گرفته تا چاپ محصولات تبلیغاتی مانند کیف، لیوان،خودکار، ساک و... چاپ پرتو علاوه بر کمک به بهبود سطح سواد و اطلاعات افراد جامعه در بحث تبلیغات و بازاریابی نیز بسیار حایز اهمیت می باشد.
اطلاعات بیشتر

چاپ افست

چاپ افست
چاپ افست یکی از روش های چاپ است که در چاپ انواع بروشورها کاتالوگ ها،پوستر وکارت های ویزیت مورد استفاده قرار می گیرد.
اطلاعات بیشتر

چاپ ست اداری

چاپ ست اداری
چاپ ست اداري , چاپ اوراق اداري ست اداري اعتبار هر موسسه يا شرکت را نشان مي دهد. ست اداري معمولا براي مکاتبات کسبو کار درخارج از شرکت استفاده مي شود ،که به بصورت يک مجموعه می باشد
اطلاعات بیشتر

چاپ کارت ویزیت

چاپ کارت ویزیت
یکي از مهم ترين و آسانترين راه هاي معرفي حرفه و يا مشخصات فردي ارائه کارت ويزيت است و به همين دليل جنس کارت ويزيت، ضخامت کارت ويزيت و همچنين طراحي کارت ويزيــت از اهميت بسيار بالايي برخوردار است
اطلاعات بیشتر

چاپ پاکت

چاپ پاکت
چاپ پاکت یکی از مهم ترین مواردی است که در چاپ ست های اداری باید به دقت و ظرافت در خصوص آن تصمیم گیری نمود. چاپ پاکت از این جهت دارای اهمیت است که می تواند به مراودات میان شرکت ها و سازمان ها و حتی اشخاص حقیقی ارزش و اعتبار ویژه ای ببخشد.
اطلاعات بیشتر

چاپ ساک دستی

چاپ ساک دستی
طراحی و چاپ افست ساک خرید کاغذی اجازه می دهد تا صاحبان برندها به سرعت و به راحتی بتوانند ظاهر سایز و طراحی ساک تبلیغاتی را متناسب با محصول، فصل و فروش ویژه خود را بدون محدودیت تغییر دهند.
اطلاعات بیشتر

چاپ پوستر

چاپ پوستر
چاپ پوستر یکی از رایجترین و موثرترین ابزارهایی می باشد که توسط تبلیغ کنندگان و یا هر گروهی که سعی در انتقال پیام خود را دارد بسیار مورد استفاده قرار می گیرد. چاپ پوستر هم نیز گاهی اوقات برای تولید آثار هنری معروف و مقرون به صرفه هم نیز مورد استفاده قرار می گیرد.
اطلاعات بیشتر

سوالی دارید؟

تماس رایگان: 09121210335-02133918122

    Open chat
    سلام
    چطوری میتونم کمکتون کنم؟
    تماس و مشاوره