چاپ پاکت و سربرگ ارزان و فوری

چاپ پاکت و سربرگ

اگر به دنبال تبلیغات برای کسب و کار خود هستید پس نیاز به چاپ پاکت و سربرگ ارزان و فوری دارید که تاثیر زیادی بر مشتریان شما دارد. شما برای مکاتبات اداری و قراردادها و نامه هایتان نیازمند یک کاغذ هستید. چه بهتر و زیبا تر که این کاغذ تصویری از آرم و مشخصات شرکت و کسب و کار شما باشد.

می توان گفت سر برگ یکی از ملزومات ضروری برای هر برند و یا شرکت است. چاپ سر برگ با کیفیت و می تواند یک معرفی عالی و لوکس برای کسب و کار شما باشد.

سر برگ چیست و چه کاربردی دارد؟

تمام مشخصه های یک برند و یا شرکت مانند نام، آدرس، و لوگو  و شماره نامه و ….. در سر برگ وجود دارد . سر برگ شناسنامه و هویت شرکت است به این دلیل یادداشت های اداری و قرار دادها و فاکتورها را در این سربرگ ها می نویسند.

چاپ پاکت و سربرگ ارزان و فوری

داشتن شماره سربرگ و پیوست و تاریخ به مکاتبات اداری شرکت نظم خاصی می دهد. و دیگر افراد می توانند با نگاه کردن به کاربرگ متوجه شوند این نامه مال کدام شرکت است و یا درچه تاریخی نوشته شده است. با این روش آرشیو کردن نامه ها هم بسیار راحت شده است.

مزایای چاپ پاکت و سربرگ ارزان و فوری

 • سر برگ به عنوان برگه شناسایی در اولین برخورد عمل کرده و توانایی آن را دارد که مشتری بالقوه را به مشتری واقعی تبدیل کند. طراحی جذاب و حرفه ای سر برگ می تواند تاثیر فوق العاده ی در بیننده ایجاد کند.
 • استفاده از سر برگ امنیت مکاتبات را زیاد می کند و به این علت که هر شرکت باید از سر برگ مخصوص خوش استفاده کند. و کسی اجازه کپی از آن را ندارد.
 • نوشتن نامه های اداری در سر برگ مخصوص شرکت باعث احترام متقابل میان دو سازمان و یا شرکت می شود.
 • طراحی سربرگ هر چه زیباتر و خاص تر باشد خاص تر بودن شرکت و سازمان هم محسوب می شود .
 • پخش شدن نامه های سازمانی و اداری در هر جا می تواند بر مشتریان آن شرکت و سازمان بیفزاید چون سربرگ یک نوع تبلیغ به حساب می آید.
همچنین بخوانید :  همه چیز درباره نحوه سفارش چاپ افست و چاپ دیجیتال با کمترین قیمت

 انواع چاپ پاکت و سربرگ ارزان و فوری

 • چاپ سر برگ تحریر 80 گرم
 • چاپ سر برگ تحریر 100 گرم
 • چاپ سر برگ کتان 120 گرم
 • چاپ سر برگ کارتی 140 گرم

چاپ سر برگ 80 گرم یکی از به صرفه ترین کاغذ ها است. جنس کاغذ سر برگ 80 گرم مانند برگه A4 معمولی در بازار است. و در سایز های  A4و   A5و  A6 انجام می شود.چاپ این نوع سربرگ بر خلاف دیگر جنس ها در تیراژ های 1000 و 2000 و 5000 عددی است و هرچه تعداد چاپ بیشتر باشد کاهش قیمت بیشتری خواهید داشت.

چاپ سر برگ تحریر 100 از لحاظ گرماژ سنگین تر از تحریر 80 است و به این دلیل که کاغذ نور را منعکس نمی کند رنگ و وضوح روی این نوع کاغذ بالاتر است و سر برگ از در خشندگی بالاتری برخوردار است. چاپ این سر برگ از تحریر در دو سایز A4  و A5 استاندارد و به صورت تمام رنگی انجام می شود.

چاپ پاکت و سربرگ ارزان و فوری

یکی از لوکس ترین سر برگ ها سربرگ 120 گرم است به این دلیل استفاده از کاغذ کتان که جلوه خاصی به سر برگ می دهد و چاپ این سر برگ به صورت تمام رنگی و برش دایکان انجام شده و در دو سایز A4  و A5 چاپ می شود.

سر برگ کارتی 140 گرم جنسی است بین مقوا و کاغذ تحریر که این کاغذ بسیار سفت و استخوانی است. چاپ بر روی این سر برگ به دلیل ضخامت به صورت یک طرفه انجام می شود و در دو سایز A4  و A5 چاپ می شود.

همچنین بخوانید :  آشنایی با چاپ افست خشک

جمع بندی

سربرگ یک شناسنامه برای کسب و کار شما به حساب می آید پس بهتر است بهترین سر برگ و زیباترین طراحی و رنگ را داشته باشد تا تبلیغاتی هم برای کسب و کار شما به حساب بیاید. شما می توانید برای طراحی و چاپ سربرگ مورد نظرتان با مشاورین ما تماس بگیرید و از آنها راهنمایی بگیرید و چاپ سر برگ تان را به آنها بسپارید.

مقاله

سربرگ زیبا با طراحی عالیسفارش آنلاین چاپ سر برگسفارش چاپ پاکت و سربرگ ارزان و فوری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هفده − 5 =

  Open chat
  سلام
  چطوری میتونم کمکتون کنم؟
  تماس و مشاوره