مقایسه مشخصات و قیمت خرید چاپ کاتالوگ تک برگی و چند برگی

کاتالوگ تک برگی و چند برگی

کاتالوگ تک برگی و چند برگی


مقایسه مشخصات و قیمت خرید چاپ کاتالوگ تک برگی و چند برگی

قیمت خرید چاپ کاتالوگ با توجه به این که کاتالوگ مدنظر شما تک برگی است یا چند برگی متغیر است. کاتالوگ در حقیقت نوعی کتابچه با سایزهای مختلف می باشد که ادارات و سازمان های مختلف به منظور معرفی خدمات و محصولات خود از آن ها استفاده می نمایند. می توان این گونه بیان کرد که هدف اصلی از طراحی و چاپ انواع کاتالوگ، ایجاد ارتباط موثر و مثبت بین کارفرمایان و صاحبان کسب و کارها با کارمندان و مشتریان می باشد.

در صورتی که طراحی و چاپ کاتالوگ هدفمند و بدن نقص انجام بپذیرد ممکن است مشتریان فرعی و گذرای شما را به مشتریان ثابت تبدیل کند. شاید در گذشته تا حد زیادی به کاتالوگ و تاثیرات مثبت آن توجه نمی شد اما امروزه از این محصول جهت متقاعد کردن مشتریان استفاده می نمایند تا با خیال راحت از خدمات و محصولات شرکت استفاده کنند. حال که به تاثیرگذاری این محصول پی برده اید بهتر است بیشتر با مشخصات و قیمت این محصول آشنا شوید.

کاتالوگ ها به طور کلی در دو نوع تک برگی و چند برگی ( یک برگ، دو برگ و …) و با جنس های مختلف اعم از گلاسه، کاغذ و … در بازار قابل سفارش می باشد. توصیه می کنیم با در نظر گرفتن محتوا و تصاویری که قرار است در کاتالوگ جای گیرد، نوع فعالیت کسب و کار شما و … از کاتالوگ تک برگی و یا چند برگی استفاده نمایید.

همچنین باید توجه داشته باشید که صفحات کاتالوگ نسبت به محتوا نباید کم باشد چرا که در این شرایط بایستی از متون با فونت ریز استفاده کرد. در مقابل نباید تعداد صفحات آن چنان زیاد باشد که خالی از محتوا باشند. لازم به ذکر است کاتالوگ تک برگی از آنجا که هزینه چاپ پایینی دارند و حمل آن ها آسان تر است همچنین اطلاعات مختصری را می توان در آن ها درج نمود، در تعداد زیاد چاپ می شوند.

همچنین بخوانید :  قیمت چاپ ست اداری در پکیج های متنوع

عوامل موثر بر قیمت خرید چاپ کاتالوگ

مسلما چاپ کاتالوگ چند برگی نسبت به کاتالوگ تک برگی به علت استفاده از متریال بیشتر، قیمت بالاتری دارد. از دیگر عوامل موثر بر قیمت خرید چاپ کاتالوگ (تک برگی و چند برگی)، طرح و رنگی است که در چاپ کاتالوگ استفاده شده است (سیاه و سفید باشد تا تمام رنگی باشد). دستگاهی که چاپ کاتالوگ را انجام می دهد نیز از عوامل تاثیرگذار بر قیمت کاتالوگ می باشد. علاوه بر این برخی از مشتریان کاتالوگ هایی با سایز ها و تیراژهای مختلف سفارش می دهند، برخی نیز از کاغذ با جنس های مختلف از قبیل مقوا، گلاسه و … قصد استفاده دارند.

چنان چه شما نیز قصد سفارش چاپ کاتالوگ برای کسب و کار خود را دارید توصیه می کنیم به مجموعه معتبر سیناکو اعتماد نمایید. این مرکز از بروزترین و پیشرفته ترین دستگاه ها جهت چاپ انواع مدل کاتالوگ با کیفیت بالا و قیمت مناسب استفاده می نماید و کاملا آماده دریافت سفارشات شما عزیزان می باشد.

 

مقاله

چاپ کاتالوگ تک برگیچاپ کاتالوگ چند برگیکاتالوگ تک برگی و چند برگی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

8 + 18 =

    Open chat
    سلام
    چطوری میتونم کمکتون کنم؟
    تماس و مشاوره