بهترین ایده برای چاپ روی ساک دستی تبلیغاتی

Print promotional handbag

چاپ ساک دستی تبلیغاتی یکی از روش های تبلیغات است. که بسیاری از شرکت ها برای هدیه های تبلیغاتی خودشان ساک دستی هم طراحی می کنند. با این کار نام برند آن ها تا مدت های زیادی در ذهن افراد باقی می ماند.

هدف از چاپ ساک دستی تبلیغاتی انتقال هویت برند شما توسط مشتری به هر جای که می رود است. پس فقط طراحی بگ ها مهم نیست کیفیت و عمر مفید آن ها هم بسیار مهم  می باشد. بگ های تبلیغاتی یکی از معدود چیزهای است که همراه مشتری می ماند پس نباید آن را فقط برای حمل و نقل چاپ کرد. استفاده از یک ساک دستی خوب با طراحی عالی پتانسیل بهتر کردن خرید را دارد و باعث می شود که برای مشتری خاطره خوبی از خرید باقی بماند.

این ساک های تبلیغاتی در سایز های مختلفی طراحی و چاپ می شوند. علاوه بر ابعاد این بگ ها باید به کیفیت و جنس این بگ ها هم توجه زیادی داشت. شما می توانید این ساک دستی تبلیغاتی را در سایزهای مختلف همراه با رنگ بندی های متنوع و مدل های مختلف سفارش بدهید.

ایده چاپ ساک دستی تبلیغاتی

چاپ ایده بر روی ساک دستی تبلیغاتی بستگی به برند و شرکت شما دارد که چه مدل طرحی را بر روی ساک تبلیغاتی خود بزنید برخی از برندها فقط اسم تجاری خود را بر روی ساک دستی چاپ می کنند و برخی دیگر لوگوی برند خود را به اضافه طرح های دیگر.

برخی از طرح ها هستند که بر روی ساک دستی کاغذی چاپ می شوند و دو عنصر بصری با یکدیگر ترکیب شده اند و به حالت کیف مدرسه ای درست شده و نام تجاری برند هم بر روی کیف چاپ شده است.

همچنین بخوانید :  چاپ قبض رسید و فاکتور با تیراژ دلخواه

شما می توانید برروی ساک دستی تبلیغاتی خود تصویر یک طبیعت را چاپ کنید و نشان دهید که دوستدار طبیعت هستید  و نام تجاری برند خودتان را هم در گوشه ای از آن به نمایش بگذارید.

ایده چاپ

ایده دیگر برای چاپ ساک دستی تبلیغاتی این است که می توانید بر روی تخته سیاه با حروف بزرگ و کوچک نام تجاری برند و شرکت خود را بنویسید با یک تکه گچ. که با این ایده می توانید مخاطبان زیادی را جذب کنید.

با یک طراحی ساده و مدرن می توانید  نام لوگوی خود را به بزرگی روی ساک دستی چاپ کنید و طرفداران زیادی را به خود جذب نماید.

ساک دستیاگر صاحب یک رستوران شیک هستید به شما پیشنهاد می دهیم ساک دستی به طرح سینی طراحی کنید به گونه ای که سفارش مشتریان را در داخل آن قرار بدهید و از اطراف جمع کنید مانند یک کیف دستی شود و بعد که آن را باز می کنید شکل سینی  تا مشتریان بتوانند  به عنوان سینی از آن استفاده کنند.

ایده جالب دیگر چاپ یک تصویر  که دارای خطای دید است با این کار باعث می شوید توجه زیادی به ساک دستی شما جلب شود. و یک جور یرگرمی برای مخاطب می شود و مطمعنا تا مدتی این ایده در ذهنش باقی می ماند.

ویژگی های ساک دستی تبلیغاتی

 • جذابیت ظاهری و دادن حس مثبت به مشتری
 • قابلیت بازیافت و اسیب نرساندن به محیط زیست
 • کم هزینه بودن این ساک دستی ها نسبت به روش های تبلیغاتی دیگر
 • شناخت بیشتر افراد درباره نام و برند فروشگاه شما
 • افزایش فروش فروشگاه با استفاده از تبلیغاتی که بر روی ساک دستی ها است
همچنین بخوانید :  نکاتی مهم برای چاپ ست اداری آنلاین

در طراحی ساک دستی تبلیغاتی باید از زیاده نویسی بپرهیزید باید یک طرح ساده را با برند مورد نظر را روی آن چاپ کنید.چون تنها چیزی که نظر بیننده را به خود جلب می کند متن و شعار روی ساک دستی است.

نکته دیگر در طراحی این ساک دستی ها این است که نباید آن را زیاد شلوغ نمایم و از فونت های عجیب و غریب و ناخوانا استفاده نمایم هرچه فونت ساده تر باشد خواندن آن راحت تر و بیشتر جلب توجه می کند. پس در نظر داشته باشید که تنها چیزی که بسیار مهم است ساده و خوانا توشتن  متن است.

جمع بندی

با توجه به توضیحاتی که در بالا گفته شد برای چاپ ساک دستی تبلیغاتی بهتر است از ایده های ساده و خوانا استفاده نماید. و برای چاپ این ساک دستی ها بهتر است به مراکز معتبر دارای سابقه مانند سیناکو مراجعه کنید. و یا حتی می توانید با کارشناسان این سایت تماس بگیرید و به صورت آنلاین درخواست خود را ثبت نماید.

مقاله

چاپ ساک دستی تبلیغاتیساک دستی تبلیغاتیویژگی های ساک دستی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

3 × سه =

  Open chat
  سلام
  چطوری میتونم کمکتون کنم؟
  تماس و مشاوره