مقایسه لیست قیمت چاپ انواع سربرگ


لیست قیمت چاپ سربرگ به نوع کاغذ و تعداد آن بستگی دارد. اگر به دنبال یک روش برای تبلیغات هستید چاپ سربرگ می تواند به شما کمک کند. که باعث تاثیر گذاری بیشتر بر روی مشتریان شما می شود. سر برگ به عنوان برگه شناسایی در اولین برخورد عمل کرده و توانایی آن را دارد که مشتری بالقوه را به مشتری واقعی تبدیل کند. طراحی جذاب و حرفه ای سر برگ می تواند تاثیر فوق العاده ی در بیننده ایجاد کند. قیمت چاپ سربرگ به تعداد برگه ها و یک رو و دو رو بودن این برگه ها و نوع چاپ آن بستگی دارد.

انواع سربرگ و لیست قیمت چاپ سربرگ

چاپ سر برگ 80 گرم یکی از به صرفه ترین کاغذ ها است. جنس کاغذ سر برگ 80 گرم مانند برگه A4 معمولی در بازار است. و در سایز های  A4و   A5و  A6 انجام می شود.چاپ این نوع سربرگ بر خلاف دیگر جنس ها در تیراژ های 1000 و 2000 و 5000 عددی است و هرچه تعداد چاپ بیشتر باشد کاهش قیمت بیشتری خواهید داشت.

چاپ سر برگ تحریر 100 از لحاظ گرماژ سنگین تر از تحریر 80 است و به این دلیل که کاغذ نور را منعکس نمی کند رنگ و وضوح روی این نوع کاغذ بالاتر است و سر برگ از در خشندگی بالاتری برخوردار است. چاپ سر برگ از تحریر در دو سایز A4  و A5 استاندارد و به صورت تمام رنگی انجام می شود. قیمت این محصول بر اساس یک رو و دو رو و تعداد چاپ می باشد. و امکان ضرب طلاکوب و سرمه کوب و … هم بر روی سربرگ وجود دارد.

همچنین بخوانید :  نکاتی مهم برای چاپ ست اداری آنلاین

یکی از شیک ترین سر برگ ها سربرگ 120 گرم است به این دلیل استفاده از کاغذ کتان که جلوه خاصی به سر برگ می دهد و چاپ این سر برگ به صورت تمام رنگی و برش دایکان انجام شده و در دو سایز A4  و A5 چاپ می شود.  قیمت این محصولات به یک رو و دو رو بودن آن ها بستگی دارد.

چاپ سر برگ کارتی 140 گرم جنسی است بین مقوا و کاغذ تحریر که این کاغذ بسیار سفت و استخوانی است. چاپ بر روی این سر برگ به دلیل ضخامت به صورت یک طرفه انجام می شود و در دو سایز A4  و A5 چاپ می شود.

عواملی که در قیمت چاپ سربرگ تاثیر دارد؟

هزینه سربرگ به عواملی مانند:

 • جنس و گرم: گرم های هفتاد گرم یکی از مناسب ترین قیمت کاغذ برای چاپ پاکت و سربرگ اداری است.
 • چاپ افست: 1 رو یا 2 و بودن و یک رنگ بودن یا پنج رنگ بودن رنگ های ساختگی در قیمت خیلی تاثیر دارد.
 • تعداد: تیراژ بالا از 1000 تا 5000 عدد مناسب ترین تعرفه را دارد.
 • زمان تحویل: اختصاصی بودن یا عمودن بودن سفارش هم بر زمان و هم بر قیمت آن تاثیر دارد.

چاپ سربرگ به دو روش انجام می شود که هر کدام از آن ها ویژگی های خاص خودشان را دارند و انتخاب نوع چاپ به جیب شما بستگی دارد. اگر می خواهید یک چاپ ارزان در تیراژ بالا داشته باشید بهتر است چاپ افست را انتخاب کنید.که یکی از پرکاربرد ترین نوع چاپ است.

همچنین بخوانید :  آشنایی با چاپ افست خشک

ولی اگر تعداد پایین می خواهید سربرگ چاپ کنید بهتر است سراغ چاپ دیجیتال بروید که یک روش چاپ برای تعداد پایین است و می توان گفت کیفیت بالایی هم دارد. چاپ دیجیتال یکی از روش های چاپ است که بر اساس عکس های دیجیتالی ای می باشد که می خواهیم آن ها را مستقیما از ابزارهای دیجیتال بر روی اشیا مختلف چاپ کنیم. این روش چاپ یک روش کاملا حرفه ای است که در دنیای دیجیتال امروز بیش از سایر روش های چاپ مورد استفاده قرار گرفته است.

جمع بندی

لیست قیمت چاپ سربرگ به عواملی که در بالا گفته شد بستگی دارد . یکی از عوامل تاثیر گذار در قیمت چاپ انتخاب نوع چاپ است که اگر چاپ تعداد بالا می خواهید بهتر است چاپ افست را انتخاب نماید ولی اگر تعداد پایین است بهتر است از دیجیتال استفاده نماید.برای چاپ سربرگ مورد نظر خود می توانید به سایت ما مراجعه کنید تا با کمترین قیمت یک چاپ عالی داشته باشید.

مقاله

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

14 − ده =

  Open chat
  سلام
  چطوری میتونم کمکتون کنم؟
  تماس و مشاوره