چاپ سالنامه تبلیغاتی چقدر در افزایش حس وفاداری مشتریان موثر است

تولید کننده تخصصی سالنامه

چاپ سالنامه تبلیغاتی یک از بهترین هدیه های برای تبلیغ برند شما است. هدیه های تبلیغاتی که سالنامه هم از آن ها به حساب می آید یک روش تبلغاتی موثر برای افزایش فروش است که باعث می شود برند شما بیشتر در دید مردم قرار بگیرد.

این سالنامه های تبلیغاتی را می توان در مراسمات مختلف به مشتریان هدیه داد و یا حتی می توانید به مشتریان دائمی خود که شماره وآدرس ان ها در سیستم کاری شما موجود است با پست ارسال نماید.

تقریبا می توان گفت تقویم ها یک وسیله پر مصرف هستند و بیشتر افراد از آن ها استفاده می کنند برای یادداشت برنامه ریزی های خود. شما می توانید بر روی این سالنامه ها لوگوی خود را چاپ کنید. استفاده از این سالنامه ها باعث می شود که اسم برند شما مدتی و یا همیشه در مقال چشمان بیننده سالنامه باشد.

هدف از چاپ سالنامه  تبلیغاتی افزایش فروش می باشد. و همچنین اطلاع رسانی در میان مردم می باشد. یکی دیگر از اهداف هدایای تبلیغاتی ارائه خدمات و یا محصول خاص و ویژه است. جذب مشتری یکی دیگر از اهداف این هدایای تبلیغاتی می باشد.

چاپ سالنامه تبلیغاتی

چاپ سالنامه تبلیغاتی  یک روش برای تشکر و اعتماد مشتری به شما می باشد. که برای نشان دادن اهمیت مشتریان همچنین تشکر و قدردانی از آن ها و ثبت نام برند شما بر روی محصولات ارائه می شود. تقویم و سررسید یکی از سنتی ترین و ارزان ترین شیوه های تبلیغ است که می تواند یادآوری خوبی برای فعالیت های بزرگ و کوچک باشد.

همچنین بخوانید :  طراحی و سفارش کاتالوگ و بروشور با کیفیت بالا و قیمت مناسب

و برای هر کسب و کاری موثر است. سررسید تبلیغاتی یکی از مهم ترین هدایای تبلیغاتی اداری می باشد که با چاپ لوگو شرکت بر روی سررسید می توان یک تبلیغات پر بیینده انجام داد. لوگوی چاپ شده بر روی این محصول باعث جلب توجه افرادی که آن را می بینند می شود. و اسم لوگوی شما در ذهن آن ها باقی می ماند. سررسید ها می توانند ماندگاری زیادی داشته باشند. مطمعنا هرچه طراحی  سالنامه دارای خلاقیت باشد افراد بیشتر به محصولات و خدمات شما علاقه نشان می دهند.

تولید کننده تخصصی سالنامهاستفاده از طرح های مانند طلاکوب و نقره کوب می تواند باعث شود که برند شما به خوبی به نمایش گذاشته شود. این محصولات دارای انواع مختلفی است که انتخاب هر کدام از این سررسید ها به جیب شما بستگی دارد نمونه های از سالنامه تبلیغاتی:

 • سالنامه خشتی
 • سررسید پالتویی
 • سالنامه حبیبی
 • سررسید ارگانالیز
 • سالنامه رحلی
 • سررسید وزیری
 • سالنامه رقعی
 • سرسید اروپایی

ویژگی چاپ سالنامه تبلیغاتی

 • ماندگاری برند شما در ذهن مخاطب
 • رضایت مشتریان را به همراه دارد
 • مخاطبان بسیاری را با برند شما آشنا می کند
 • ابزاری با کاربرد زیاد و هزینه پایین
 • سالنامه یک روش مفید و ابزاری برای در دست گرفتن مشتریان

دادن سالنامه تبلیغاتی به مشتریان چقدر در رضایت مشتری تاثیر دارد؟

سالنامه به عنوان یک هدیه تبلغاتی و بازاریابی بسیار اهمیت دارد. این هدیه دارای محبوبیت زیادی است و با دادن یک بار سالنامه به عنوان هدیه به مشتریان آن ها توقع دارند که سال بعد هم این هدیه زیبا را از شما دریافت نمایند. دادن این هدیه به مشریان باعث حس وفاداری آن ها به شما می شود. این هدیه کوچک می تواند بسیار تاثیر گذار باشد و باعث جذب مشتری بیشتری برای شما شود .

همچنین بخوانید :  10 ایده برای طراحی و تولید بگ تبلیغاتی

چون باعث می شود که مشتری بفهمد که چقدربرای شما اهمیت دارد. چاپ سالنامه تبلیغاتی می تواند یکی از بهترین روش ها برای تبلیغات و بازاریابی باشد و مطمعنن بسیار تاثیر گذار هم خواهد بود.

جمع بندی

سالنامه یکی از هدایای تبلیغاتی کاربردی است که باعث می شود تا مدتی برند شما در ذهن مشتریان باقی بماند. استفاده از خلاقیت در طراحی این سالنامه ها باعث می شود که مشتری بهتر به هدیه تبلیغاتی شما جذب شوند. این هدایای تبلیغاتی را می توانید از سایت سینا با یک طراحی بی نظیر و قیمت منصفانه تهیه نماید.

مقاله

انواعی از سالنامه هاسالنامه تبلیغاتیسفارش انلاین چاپ سالنامه تبلیغاتی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

13 + 2 =

  Open chat
  سلام
  چطوری میتونم کمکتون کنم؟
  تماس و مشاوره