عوامل تاثیر گذار در طراحی کاتالوگ و بروشور خلاقانه

کاتالوگ

برای طراحی کاتالوگ و بروشور خلاقانه باید حتما تمامی اصول طراحی را به خوبی رعایت نماد تا بتوانید یک کاتالوگ و بروشور تاثیر گذار داشته باشید. همان طور که می دانید کاتالوگ و بروشور از سری راه های تبلیغات است که اگر به خوبی طراحی شود می تواند بر مخاطب تاثیرات مثبت زیادی داشته باشد. طراحی کاتالوگ و بروشور باید به گونه ای باشد که مخاطب با یک نگاه بتواند به موضوع و خدمات آن پی ببرد.

امروزه کاتالوگ و بروشور از تاثیر گذار ترین روش های تبلیغاتی به حساب می آیند. برای اینکه بتوانید فروش بهتری داشته باشید بهتر است طراحی و ساخت این محصولات را به بهترین شکل انجام دهید.

برای این که کاتالوگ و بروشور شما تاثیر گذار باشد یک سری نکات را باید رعایت کنید.  که در ادامه نمونه های از آن ها را برای شما توضیح می دهیم.

نکات مهم برای طراحی کاتالوگ و بروشور خلاقانه

یکی از نکات مهم برای طراحی کاتالوگ و بروشور خلاقانه استفاده از ابعاد، شکل، مدل، و رنگ متنوع  است که  بتوانند با یکدیگر همخوانی داشته باشند.  ولی در صورتی که همخوانی بین این ها وجود نداشته باشد تاثیر گذاری خود بر مخاطب را از دست میدهند. و نمی‌تواند حس خوبی را به مخاطب انتقال دهند.

برای طراحی کاتالوگ و بروشور خلاقانه باید حتما از یک سری موارد مانند:  جنس و بافت و تعداد صفحات را به خوبی و با خلاقیت بالا استفاده کنید استفاده از این موارد باعث می شود که طراحی شما بسیار خلاقانه و شکیل شود و تاثیرات مثبت زیادی داشته باشد.

همچنین بخوانید :  سفارش بگ کاغذی برای چه کسب و کارهایی مناسب تر است

سعی کنید در طراحی کاتالوگ و بروشور خود اطلاعاتی را اضافه کنید که باعث آگاهی مخاطب شود. همچنین هنگام طراحی گرافیکی نهایت خلاقیت خود را به کار بگیرید. چون این موضوع دارای اهمیت بالایی است و می‌تواند تاثیر گذاری مثبت زیادی در مخاطب ایجاد کند.

مطالبی که شما در این محصولات استفاده می کنید دارای اهمیت زیادی است چون مخاطب را مجاب می کند که بروشور شما را نگهداری کند و آن را به سطل زباله نیندازد استفاده از مطالب کاربردی می‌تواند بر روی مخاطب تاثیر بگذارد و  آن را مشتاق کند که به کسب و کار شما سر بزند.

نکته مهم دیگر برای طراحی این است که حتما باید از فونت ها ی زیبا و خاص که باعث جذابیت زیادی در بروشور می شود استفاده نماید. استفاده درست از فونت و خوانا بودن آن بسیار مهم و با اهمیت است. فونت ها و نحوه چینش کلمات می تواند از مهم ترین نکات برای طراحی باشد. استفاده درست از فونت ها و چینش ها می تواند باعث شود که یک بروشور منحصر به فرد داشته باشید.

برای تصویر گذاری در کاتالوگ و بروشور باید تصاویر را به گونه ای انتخاب نماید  که هر تصویر نشان دهنده کسب و کار موفق شما باشد پس استفاده از عکس های با کیفیت می تواند بسیار مثبت باشد.

کاتالوگکطراحی کردن کاتالوگ و بروشور بدون استفاده از خلاقیت خیلی بی معنا است. پس استفاده از خلاقیت برای طراحی بسیار حائز اهمیت است و دارای تاثیرات زیادی هم می باشد. پس سعی کنید برای طراحی کاتالوگ و بروشور خود نزد افرادی بروید که بتوانند یک طراحی زیبا و پر از خلاقیت برای شما انجام دهند.

همچنین بخوانید :  10 ایده برای هدایای تبلیغاتی خاص که توجه مشتریان را جلب می کند

جمع بندی

همان طور که می دانیدهدف از طراحی کاتالوگ و بروشور خلاقانه آگاهی دادن به مخاطب است. استفاده درست  و خلاقانه از کاتالوگ و بروشور باعث می شود که روند کسب و کار شما رشد زیادی داشته باشد.

همچنین سپردن کار طراحی کاتالوگ و بروشور به افراد دارای تجربه هم می تواند بسیار تاثیر گذار باشد. چون با خلاقیت های که در طراحی انجام می دهند. می توانند باعث جذب مخاطبان بسیاری شوند. تیم سیناکو دارای افراد با تجربه زیادی در زمینه طراحی و چاپ است که می توانند به راحتی طراحی شما را انجام دهند.

مقاله

طراحی و کاتالوگ خلاقانهطراحی و کاتالوگ زیباکاتالوگ و بروشور با کیفیت بالا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

12 − 4 =

    Open chat
    سلام
    چطوری میتونم کمکتون کنم؟
    تماس و مشاوره