چطور چاپ افست و چاپ دیجیتال با کمترین قیمت را سفارش بدهیم؟

digital-printing

چاپ افست و چاپ دیجیتال با کمترین قیمت را می توانید از سایت سیناکو با کمترین قیمت سفارش دهید.ایت چاپخانه دارای با کیفیت ترین مواد برای چاپ است و شما می توانید یک چاپ بی نظیر داشته باشد. چاپ افست و چاپ دیجیتال از با کیفیت ترین و رایج ترین نوع چاپ به حساب می آید. که دارای طرفداران بی شماری است. این چاپ ها را می توانید با بهترین کیفیت از سایت سینا بخواهید. در این سایت از بهترین کیفیت کاغذ استفاده می شود. شما می توانی از این نوع چاپ ها بر روی سطح ها متنوعی استفاده کرد.

از چاپ افست می توانید برای چاپ محصولاتی میانند لیبل، چاپ پوستر، کاتالوگ و بروشور و…. در تیراژ بالا استفاده نمود. این نوع از چاپ از صفحاتی برای چاپ استفاده می کنند که از جنس آلومینیوم می باشد. این صفحات آلومینیومی تصاویر را را بر روی روکش لاستیکی منتقل می کند و همان را به صورت چرخشی روی برگه های کاغذ چاپ می نماید که آن را چاپ افست می گویند. چاپ افست نسبت به چاپ دیجیتال برای چاپ های با تیراژ بالا مناسب تر است و کیفیت بهتر و هزینه کمتری هم دارد. ولی چاپ دیجیتال برای محصولات  چاپی با تیراژ بالا بسیار پر هزینه است. همچنین در چاپ افست امکان استفاده از انواع کاغذ ها وجود دارد.

چاپ افست و چاپ دیجیتال با کمترین قیمت

چاپ افست برای چاپ کردن احتیاج به مدت زمان بیشتری دارد و در این نوع از چاپ تنها می توان یک فایل مشخص در هر دور چاپ وجود دارد.  با این تفاسیر بهترین روش برای چاپ های تعداد بالا چاپ افست می باشد چون هم دارای قیمت به صرفه ای است و هم با کیفیت می باشد. در صورتی کمدت زمان زیادی برای چاپ دارید و به چاپ بیشتر از 1000 نیاز دارید می توانید از  چاپ افست استفاده نماید.

همچنین بخوانید :  بهترین روش های سفارش چاپ افست و چاپ دیجیتال در تهران

طرح ها، متن ها و تصاویری که با این روش چاپ می شوند دارای کیفیت  و ماندگاری بسیار بالای هستند. تمامی عکس های  که با این روش چاپ شده اند دارای کیفیت بی نظیری می باشند.

مزایای چاپ افست

 • کیفیت چاپ عالی و مطمعن
 • قیمت مناسب در تیراژ بالا
 • شباهت رنگی بهتر
 • روی تمام کاغذها امکان چاپ دارد.

چاپ دیجیتال یک نوع چاپ است که برای تعداد پایین به صرفه می باشد. این نوع از چاپ به واسطه حذف بعضی از مراحل مثل لیتوگرافی یک گزینه عالی برای چاپ تیراژ پایین می باشد. این نوع از چاپ دارای مدت زمان کوتاهی برای چاپ است  و به علاوه در این نوع از چاپ می توانید هر سری یک نوع فایل را چاپ نماید. فناوری چاپ دیجیتال هرروز در حال رشد می باشد و کیفیت چاپ آن بالا می رود. به شکلی که چاپ دیجیتال از چاپ افست با کیفیت تر می باشد. از این چاپ می توانید برای چاپ روی پیراهن و و سطوح و…. استفاده نماید. این چاپ از جوهر های خشک مانند متالیک و ضفاف و سفید استفاده می کند.

چاپ دیجیتال و افستچاپ دیجیتال یک روش عالی برای چاپ تبلیغات می باشد از این نوع از روش چاپی برای قسمت های از ساختمان که نیاز به چاپ دارند هم استفاده می شود. در این روشچاپ هیچ گونه هزینه ی برای پلیت و یا زینک پرداخت نمی کنید پس در هزینه های شما صرفه جویی می شود. در این روش از چاپ می توانید به راحتی تنظیمات را قبل از چاپ تغییر بدهید.

همچنین بخوانید :  چاپ قبض رسید چه کاربردی دارد و چگونه آن را چاپ کنیم؟

جمع بندی

همان گونه که در متن بالا گفته شد می توانید چاپ افست و چاپ دیجیتال با کمترین قیمت را از چاپ سینا بخواهید. این چاپخانه دارای کیفیت بالای در چاپ دیجیتال و چاپ افست می باشد که یکی از روش های چاپ تبلیغات می باشد. اگر یک چاپ با کیفیت و تیراژ پایین می خواهید از چاپ دیجیتال و اگر چاپ با تیراژ بالا می خواهید از چاپ افست استفاده نماید. این سایت دارای خدمات دیگری مانند طراحی کاتالوگ و.. هم می باشد.

مقاله

انواع چاپسفارش آنلاین چاپ افست و چاپ دیجیتالمزایای چاپ افست و دیجیتال

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

9 − پنج =

  Open chat
  سلام
  چطوری میتونم کمکتون کنم؟
  تماس و مشاوره