آیا چاپ کارت ویزیت 1000 عددی به صرفه است؟

کارت ویزیت 1000 عددی

چاپ کارت ویزیت 1000 عددی را می توانید از سایت سینا با یک هزینه بسیار به صرفه تهیه نماید. شما می توانید کارت ویزیت خود را با تعداد 1000عددی به صورت چاپ افست انجام بدهید . چاپ افست با این تعداد برای چاپ کارت ویزیت بسیار به صرفه می باشد.

کارت ویزیت های خود را می توانید با انواع کاغذ چاپ نماید می توان گفت چاپ افست می توانند تضمین کننده کیفیت بالای کارت ویزیت شما باشد چون در این نوع از چاپ با نظارت کامل انسانی انجام می شود و در اولین مرحله تا آخرین مرحله توسط افراد متخصص انجام می شود. کارت ویزیت ها دارای ویژگی های متفاوتی هستند و کیفیت بالای آن بر روی قیمت کارت ویزیت هم تاثیر دارد.

کارت ویزیت چیست؟

کارت ویزیت ها  یک وسیله هستند برای به اشتراک گداشتن اطلاعات کسب و کار خود با مردم است. در این کارت ویزیت ها از اطلاعاتی مانند: آدرس تلفن، شماره تلفن، آدرس سایت، آدرس ایمیل و…. چاپ می شود.

کارت ویزیت ها معمولا در اندازه 4.5 در 8.5 و به شکل مستطیل چاپ می شوند که جنس های مختلفی هم دارند. امروزه از خلاقیت های زیادی برای چاپ کارت ویزیت استفاده می شود. کارت ویزیت یک وسیله کاربردی برای معرفی کسب و کار است. چاپ کارت ویزیت 1000 عددی به شیوه چاپ افست بسیار مقرون به صرفه است و شما می توانید این تعداد از کارت ویزیت های مورد نظر خود را به شیوه چاپ افست انجام دهید. چاپ کارت ویزیت به چند دلیل اهمیت دارد:

 • معرفی کسب و کار
 • بازی سازی
 • ارائه کارت تخفیف
 • ارائه آدرس
 • معرفی تخصص و توانمندی ها
 • نحوه تعامل دو سویه
همچنین بخوانید :  10 طرح خلاقانه ی کارت ویزیت

هر کارت ویزیت دارای یک سری اطلاعات است. بیشتر کارت ویزیت ها دارای عکس هستند مثلا برخی از کسب و کار ها برای اینکه مردم بیشتر آن ها را بشناسند عکس خود را  بر روی این کارت ها چاپ می کنند. یکی دیگر از مواردی که برای کارت ویزیت استفاده می شود آرم است که نشان دهنده کسب و کار شما می باشد و باعث برند سازی می شود.

گذاشتن شماره تلفن یکی از موارد ضروری برای استفاده در کارت ویزیت است برای اینکه مخاطب بتواند با شما به راحتی ارتباط برقرار کند. و شماره تلفنی که بر روی کارت ویزیت چاپ می شود باید حتما پاسخگو باشد تامشتری بتواند به راحتی با شما ارتباط برقرار کند.

چاپ کارت ویزیت 1000 عددی به روش چاپ افست

چاپ کارت ویزیت به روش افستیکی از به صرفه ترین نوع چاپ کارت ویزیت می باشد چون هرچه تعداد چاپ بالاتر برود هزینه آن کمتر می شود. این نوع از چاپ یک روش برای دست یابی به بهترین نوع کیفیت در بالاترین تیراژ می  باشد. . نحوه ی محاسبه ی قیمت چاپ در سیستمِ چاپ آفست به این صورت است که از یک برگ تا ۵۰۰۰ برگ هزینه ای ثابت برای چاپ دریافت می شود و با توجه به اینکه هزینه ی ساخت زینک نیز ثابت بوده و به تیراژ کار بستگی پیدا نمی کند با افزایش تیراژ چاپ هزینه ی چاپ هر برگ کاهش می یابد.

در این روش کلیه رنگ های موجود از ترکیب چهار رنگ فیروزه ای  یا سایان (Cyan) ارغوانی یا مجنتا (Magenta) رنگ زرد یا یلو (Yellow) و رنگ سیاه یا کلید (Black Or Key) که به اختصار به آنها CMYK گفته می شود بوجود می آید.

همچنین بخوانید :  قیمت و سفارش چاپ افست و چاپ دیجیتال در تهران

ویزیتمزایای چاپ کارت ویزیت به روش افست:

چاپ در تیراژ بالا: با روش چاپ افست می توانید یک چاپ مناسب و ارزان در تیراژ بالا داشته باشید

تنوع رنگ: این روش با استفاده از رنگ های کامل می تواند یک چاپ با رنگ های بی نظیری به شما ارائه بدهد.

فونت و جوهر: در این روش  می توانید به خوبی با جوهر سنگین و فونت های بسیار کوچک یک چاپ شفاف و واضحی داشته باشید.

هزینه مناسب و به صرفه: چاپ افست با بیشتر شدن تعداد چاپ باعث می شود هزینه چاپ کم شود.

جمع بندی

همانطور که در بالا توضیح داده شده چاپ کارت ویزیت 1000 عددی به روش افست بسیار به صرفه می باشد شما می توانید سفارش چاپ کارت ویزیت خود را به ما بسپارید تا یک چاپ عالی داشته باشید.

مقاله

انواع کارت ویزیتسفارش آنلاین چاپ کارت ویزیتسفارش چاپ کارت ویزیت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

4 + بیست =

  Open chat
  سلام
  چطوری میتونم کمکتون کنم؟
  تماس و مشاوره