چطور سفارش چاپ انواع کارت ویزیت را بدهیم

کارت ویزیت

کارت ویزیت


چطور سفارش چاپ انواع کارت ویزیت را بدهیم

چاپ انواع کارت ویزیت توسط بسیاری از مجموعه هایی که در این حوزه فعالیت دارند، انجام می شود و افراد می توانند بر حسب نیاز خود انواع مدل کارت ویزیت را سفارش دهند.

در دنیای امروز تمامی کسب و کارها برای آن که بتوانند حوزه کاری خود را به نحو احسنت معرفی کنند نیاز به کارت ویزیت دارند. در واقع کارت ویزیت به افراد کمک می کند تا راحت تر بتوانند خدمات خود را به مشتریان معرفی کنند و یا این که راه های ارتباطی خود را در اختیار آن ها قرار دهند.

معمولا در طراحی انواع مدل کارت ویزیت اطلاعات مهمی از قبیل شماره تماس، نشانی و لوگو شرکت استفاده می شود. چنان چه افراد دارای پیج در شبکه های اجتماعی باشند نیز می توانند آدرس پیج های خود را نیز در کارت ویزیت درج نمایند.

گفتنی است که هر چه طراحی کارت ویزیت مورد نظر شما کامل تر باشد و از تصاویر و رنگ ها به طور صحیح استفاده کرده باشید، بهتر می توانید خود را به مشتریان تان معرفی کنید و در نتیجه بهتر در یاد و خاطر آن ها می ماند.

توصیه می شود جهت چاپ کارت ویزیت خود به هیچ وجه از طرح های آماده استفاده نکنید به این دلیل که شما در گام اول بایستی با مشتریان خود آشنا شوید سپس اقدام به سفارش یک طرح خاص نسبت به مشتریان خود کنید.

به عنوان مثال اگر بخش اعظمی از مشتریان شما با زبان انگلیسی آشنا هستید می توانید در طراحی کارت ویزیت مورد نظر خود از حروف انگلیسی (چاپ نام شرکت به صورت انگلیسی) استفاده نمایید.

همچنین بخوانید :  راهنمای چاپ کارت ویزیت فوری لمینت طلاکوب

طرحی کارت ویزیت استانداردنکات مهم جهت چاپ انواع کارت ویزیت

مهم ترین نکته پیش از طراحی کارت ویزیت این است که با اصول طراحی کارت ویزیت آشنایی داشته باشید و تمامی آن ها در طراحی و چاپ رعایت شود. همچنین بهتر است از پوشش هایی که مخصوص کارت ویزیت استفاده کنید چرا که به صورت چشمگیری بر جذب مشتری تاثیر می گذارد. این که در بعضی از نقاط کارت ویزیت خود از برش استفاده کنید و آن ها را حذف کنید نیز باعث می شود منحصر به فرد و شیک تر به نظر آید.

علاوه بر این عوامل غیرضروری همچون حاشیه را در طراحی کارت ویزیت خود استفاده ننمایید. یکی از نکات حائز اهمیت که برخی از آن غفلت می‌کنند، فونت و رنگ متن درج شده در کارت ویزیت است. زیرا اگر کارت ویزیت شما خوانا نباشد، بدون شک کارایی آن نیز کاهش خواهد یافت. در حال حاضر شرکت های بسیاری در زمینه طراحی و چاپ کارت ویزیت فعالیت دارند. با این وجود پیشنهاد می شود حتما در مورد شرکت مورد نظر خود تحقیق کنید چرا که متاسفانه برخی به کیفیت کار خود اهمیت نمی دهند.

بنابراین جهت طراحی و چاپ کارت ویزیت خود حتما کار را به یک شرکت معتبر و باسابقه همچون مجموعه سیناکو بسپارید. ما با استفاده از روش‌های نوین چاپ کارت ویزیت و بهره‌گیری از دستگاه‌های چاپ پیشرفته و به‌روز، قادر به تولید کارت ویزیت مورد نظر شما با انواع مدل‌ها و طرح‌های متنوع و خلاقانه هستیم.

 

 

 

مقاله

چاپ انواع کارت ویزیتچاپ کارت ویزیتسفارش چاپ انواع کارت ویزیت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

13 − هشت =

    Open chat
    سلام
    چطوری میتونم کمکتون کنم؟
    تماس و مشاوره