نکاتی مهم برای چاپ ست اداری آنلاین

ست اداری

چاپ ست اداری آنلاین را می‌توانید از سایت سینا با کمترین قیمت و باکیفیت ترین نوع چاپ و کاغذ تهیه نمایید.

ست های اداری همانطور که ازنامشان پیدا است دارای چاپ کارت ویزیت، چاپ سربرگ، یادداشت و پاکت نامه است. که معمولا مربوط به ادارات می باشد که بتوانند نامه ها در بین خود رد و بدل کنند مثلاً برای موسسات و سازمان ها و مکاتبات اداری  از آن استفاده می کنند.

چاپ ست اداری آنلاین معمولاً به دو روش چاپ افست و چاپ دیجیتال انجام می شود. ست های اداری را بر روی کاغذهای ۸۰ گرم چاپ می‌کنند. که معمولاً دارای قیمت بسیار به صرفه تری نسبت به کاغذهای دیگر است.

در طراحی و چاپ ست اداری باید اندازه های استاندارد رعایت شود مثلا اندازه برای طراحی سربرگ، اندازه A4 و A5 است. استفاده از استانداردهای معمول، در کاهش هزینه‌ها و بهبود کاربری ست اداری بسیار موثر خواهد بود.

ست اداری چیست

ست اداری یک اوراق است که برای ادارات به کار برده می شود برای رد و بدل کردن مکاتبات خود بین موسسات و سازمان ها است که معمولاً دارای چند دسته است مانند: سربرگ؛ پاکت نامه، کارت ویزیت و غیره می باشند. این ست ها برای زیبایی و هماهنگی و اینکه بهتر شناخته شدن برند شما است.  هم رنگ بودن و طراحی یک شکل این ست ها باعث می شود که برند شما به خوبی به دیگران معرفی شود.

طراحی و چاپ براساس برند و کسب و کار شما می تواند ها بسیار مفید باشد. نوشتن اطلاعات شما بر روی این ست ها می تواند بسیار کاربردی باشد.

همچنین بخوانید :  خرید و سفارش چاپ قبض رسید

استفاده از ایده های خلاقانه در طراحی ست اداری هر کسب و کار دارای یک سری ویزگی منحصر به فرد است که باید متناسب با کسب و کار شما طراحی شود. کامل بودن اطلاعات یک شرکت برای طراحی ست بسیار ضروری است. منظور از اطلاعات ضروری کسب و کار تمام چیزهایی است که مخاطب باید در مورد شرکت و برند آ ن بداند و برای ایجاد ارتباط به آن نیازمند است.

ست های اداری معمولاً شامل:

 • چاپ سربرگ برای نگارش نامه های رسمی و اداری است
 • چاپ کارت ویزیت برای معرفی کردن برند و شغل به دیگران است
 • پاکت نامه برای ارسال کردن و رد و بدل قراردادها و نامه ها است
 • یادداشت ها هم برای یادداشت های غیر رسمی می باشد

داشتن یک ست اداری عالی و زیبا می تواند بر روی کسب و کار شما تاثیرات مثبتی داشته باشد و در ذهنیت مشتری تاثیرات مثبتی نسبت به برند شما به وجود می آید. و بسیار تاثیرگذار است.

برای داشتن یک ست اداری خلاقانه می توانید ایده های زیادی دره آنها استفاده کنید ایده پردازی برای برندینگ و تبلیغات هدفمند می تواند ست اداری شما را بسیار جذاب کند ست های اداری باید دارای عواملی مانند سادگی و سهولت در درک و انتخاب بهترین رنگ با متناسب با رنگ سازمانی برند شاماما و زیبایی باشد

نکات مهم برای داشتن ست اداری

یکی از نکاتی که در طراحی ست اداری باید در نظر بگیریم هماهنگی بین اجزای ست اداری است. وجود هماهنگی در میان ست ها نشان دهنده وجود نظم در سازمان شما است. رنگ و خطوط و انحناهای باید به طور یکسان باشد و با طراحی سایت رنگ  سازمانی شما هم تناسب داشته باشد.

همچنین بخوانید :  راهنمای خرید و فروش عمده کاغذ A3

یکی از مواردی که برای ست های اداری  باید رعایت شود استفاده از لوگوی برند شما است لوگو  یک آرم است که نشان دهنده هویت هر برند و سازمان می باشد و معمولاً از متن و تصویر تشکیل شده است و اگر به درستی طراحی شود می تواند جذابیت بیشتری به ست های اداری شما  بدهد و تا مدت‌ها در ذهن مخاطبان به یادگار بماند.

ست اداری آنلاینیکی دیگر از چیزهایی که در طراحی سربرگ ها باید رعایت شود فونت فونت ها می توانند باعث تمایز برند  شما با دیگذ برندها باشد. استفاده از ایده های خلاقانه می تواند شما را یک قدم جلوتر است دیگر برندها نماید.

جمع بندی

چاپ ست اداری می تواند برای برند شما بسیار سودمند باشد به این صورت که باعث می شود که دیگر برند ها به راحتی بتوانند برند شما را از دیگر برندها تشخیص دهند برای داشتن یک ست اداری عالی می توانید به سایت سینا مراجعه نماید.

مقاله

انواع ست اداری خلاقانهست اداری آنلایننمونه های از ست اداری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یازده + 16 =

  Open chat
  سلام
  چطوری میتونم کمکتون کنم؟
  تماس و مشاوره