خرید و سفارش چاپ قبض رسید

قیمت و سفارش چاپ قبض رسید

برای  سفارش چاپ قبض رسید می توانید به چاپ سینا مراجعه کنید که یکی از چاپخانه های است که تمام نیازهای مشتری خود را به خوبی برآورده  می کند. و  چاپ قبض رسید را مطابق با سفارش آن ها با بهترین کیفیت برایشان آماده می کند.

سفارش چاپ قبض رسید می تواند در انواع مختلفی باشد. قبض رسید از محصولات اداری و مالی به حساب می‌آید که از آن ها برای رسید دریافت و پرداخت قبض پارکینگ برگه مرخصی و دیگر موارد از آن استفاده می شود. و معمولا بر روی این رسیدها اطلاعاتی همچون:  تلفن، آدرس،  مبلغ بیعانه و تاریخ آن را ثبت می‌کنند.

چاپ قبض رسید می‌تواند تاثیرات مثبت زیادی بر کسب و کار شما داشته باشد. پس با طراحی و سفارش چاپ قبض رسید به چاپخانه سینا می‌توانید یک قبض رسید بسیار با کیفیت و عالی داشته باشید. استفاده از این قبض رسید ها باعث می شود که کلاس کاری شما بالا رود. و هم باعث می شود که اعتماد مشتری به کسب و کار شما بیشتر شود.

دیگرمواردی که بسیار مهم است این می باشد که با دادن این قبض رسید ها کار خودتان هم آسان تر می شود. در صورت مراجعه فردی که چاپ قبض رسید را در دسترس دارد. با نبودن شما در محل کسب و کار می‌تواند به راحتی خدمات و کالای خود را دریافت نماید. ته قبضی که نزد شما باقی مانده است اطلاعات مشتری را در خود دارد. و فرد دیگری می تواند به راحتی با مقایسه کردن اطلاعات خدمات و کالاهای مورد نظر رو به مشتری بدهد.

همچنین بخوانید :  فروش عمده کاغذ تحریر، انواع، کاربرد و قیمت

اندازه و ابعاد چاپ قبض رسید

این قبض ها در سایزهای مختلف وجود دارند که به صورت تک نسخه ای، دو نسخه ای، سه نسخه ای چاپ می‌شوند. که یک سوم از این قبض نزد فروشنده باقی می ماند و بقیه آن به خریدار داده می شود این قبض ها را  به راحتی می‌توانید در ابعاد مد نظر خود را سفارش بدهید.

ولی سایز رایج این قبض رسیدها ابعاد 10 در 20 و 10 در 29 است که دارای دو شماره سریال است که برای مطابق دادن دو قبض ته برگ و قبض اصلی مورد استفاده قرار می گیرد. که دارای یک قیمت بسیار مقرون به صرفه هستند.

از این قبض ها به عنوان یک گارانتی مدت دار به خریدار داده  می شود و باعث حس اطمینان و اعتماد به فروشنده می شود و باعث جذب مشتریان وفادار به کسب و کار شما می شود.این قبض در مواردی مانند:

 • قبض آژانس
 •  رسید شارژ
 • قبض پیک

و دیگر موارد مورد استفاده قرار می گیرد.

قیمت و سفارش چاپ قبض رسید

قیمت چاپ قبض رسید به تعداد آن و نوع چاپ آن بستگی دارد که معمولاً برای تعداد بالا از چاپ افست و برای تعداد پایین از چاپ دیجیتال استفاده می‌کنند.

اگر تعداد بالایی از چاپ قبض رسید می‌خواهید باید بدانید که چاپ دیجیتال اصلاً برای شما مناسب  و یه صرفه نمی باشد چون هزینه های بیشتری را برای شما متحمل می شود. ولی اگر تعداد بالا می خواهید با یک قیمت مناسب بهتر است به سراغ چاپ افست بروید که  قیمت بسیار به صرفه ای دارد شما میتوانید سفارش چاپ قبض رسید خود را با هر نوع چاپی که مد نظرتان است با یک هزینه بسیار مناسب سفارش دهید.

همچنین بخوانید :  عوامل تاثیر گذار در طراحی کاتالوگ و بروشور خلاقانه

قیمت و سفارش چاپ قبض رسیدجمع بندی

چاپ قبض رسید همان طور که گفته شد کلاس کاری شما را بسیار بالا می‌برد. و باعث می‌شود که مشتری به کسب و کار شما اعتماد بیشتری بکند.  پس سفارش چاپ قبض رسید می تواند برای شما بسیار مفید و پر سود باشد. برای چاپ این قبض رسید به سایت سینا که دارای چاپ باکیفیتی است مراجعه و سفارش خود را ثبت کنید.  حتی میتوانید با ها شماره این سایت تماس بگیرید و راهنمایی‌های لازم برای چاپ این محصولات را دریافت نمایید.

مقاله

چاپ قبض رسید پارکینگقبض رسید آژانسقبض رسید پیک

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بیست + 3 =

  Open chat
  سلام
  چطوری میتونم کمکتون کنم؟
  تماس و مشاوره