طراحی چاپ قبض رسید وجه چقدر در رضایت مشتری تاثیر دارد؟

Print receipt of funds

چاپ قبض رسید وجه باعث می شود که مشتریان اعتمادشان به شما زیاد شود. چاپ قبض رسید وجه یک برگه است که قیمت و اسم کالا در آن نوشته شده و توسط فروشنده به مشتری ارائه می شود و نشان می دهد که خریدار در مقابل خرید این محصول به فروشنده پول پرداخته است. این رسید نشان دهنده جزئیات تراکنش خریدار و فروشنده می باشد.

دادن رسید به مشتری باعث آسان شدن کار خودتان هم می شود چون دیگر فرقی نمی کند  که موقع تحویل دادن  کالا یا خدمات به مشتری حتما شما در آنجا حضور داشته باشید. و هر فرد دیگری به جای شما می تواند با خواندن اطلاعات ته قبضی که برای شما مانده و رسید مشتری کالا و یا خدمات را به مشتری ارائه دهد.

چاپ قبض رسید وجه از مهم ترین ابزار ها برای حسابداری، موسسه، شرکت سازمان وکار اداری به حساب می آید. این قبض ها دو برگی هستند که یک طرف آنها به مشتری یا فردی که مبلغ را پرداخت می کند داده می شود و طرف دیگر نزد گیرنده می ماند. قسمتی که نزد گیرنده می ماند برگه هایش به هم چسبیده است. اما قسمتی که به مشتری می دهند توسط پرفراژ جدا می شود.

نکات مهم برای چاپ قبض رسید وجه

 • قبل از طراحی و استفاده از نرم افزار های ویژه نسبت به کالیبره کردن صفحه کامپیوتر خود اقدام نماید چون رنگ مانیتور بسیار روشن از دامنه رنگی مرکب چاپ افست است پس با چاپ نهایی متفاوت خواهد بود.
 • فایل ارسالی شما باید به صورت یک فایل JPG باشد با کیفیتی حداقل 8 و مد رنگی CMKY و رزولوشن 300 پیکسل بر اینج.
 • ابعاد فایل شما باید عینا منطبق به ابعادی باشد که برای هر فایل تعریف شده.
 • ابعاد ذکر شده در راهنمای قبل از برش بوده و بعد از برش زدن کوچک تر می شود.
 • سفارشات دارای قالب خاص باید اضافه رنگ برای ضرب قالب داشته باشند.
 • رعایت حاشیه از هر طرف 3 میلیمتر است.
همچنین بخوانید :  سفارش انواع بگ های تبلیغاتی ظهیرالاسلام

چاپ قبض رسیدچاپ قبض رسید وجه

استفاده از چاپ قبض رسید باعث می شود که کلاس کاری شما بالا رود و همچنین باعث اعتمادمشتری به کسب و کار شما هم خواهدشد. این قبض ها باعث می شوند که اگر قصد خرید کالایی را دارید و بیعانه ی برای آن کالا داده اید فروشنده باید در عوض دادن پول به شما قبض رسید وجه را بدهد. و در این قبض مشخصاتی مانند:

 • تاریخ و ساعت
 • نوع کالا
 • مبلغ بیعانه

نوشته شده و به شما تحویل داده می شود. به علاوه خریدار باید در هنگام تحویل گرفتن کالا یا هر خدمات دیگری  قبضی که از فروشنده گرفته است را تحویل بدهد. این قبض نشان دهنده این است که صاحب کالا و خدمات چه کسی می باشد.

این قبض ها هرچه طراحی زیباتری داشته باشند بیشتر نظر مشتری را جلب می کنند و باعث رضایت مشتری ها می شود.

جمع بندی

همان طور که در بالا گفته شد طراحی و چاپ قبض رسید باعث می شود کلاس کاری و اعتماد مشتری به شما بالا رود. برای طراخی این قبض ها بهتر است سراف افرادی با تجریه در این زمینه بروید که بتوانند یک طراحی بی نظیری داشته باشید. و بتوانید نظر مشتریان را جلب نماید. شما می توانید به صورت آنلاین بدون حضور در مکان های پر رفت آمد با چند کلیک ساده یک سفارش راحت  داشته باشید. سایت سینا یکی از سایت های است که چاپ قبض رسید وجه مورد نظر شما را در کمترین زمان و با طراحی دلخواه شما انجام می دهد.

همچنین بخوانید :  سفارش انواع هدایای تبلیغاتی، سررسید، تقویم و سالنامه

شما می توانید مشخصات دلخواه خودتان را سفارش دهید. مثلا ابعاد مورد نظرتان، تعداد نسخه ها ( یک نسخه ای- دونسخه ای- سه نسخه ای- چهار نسخه ای) باشد. و همچنین شما می توانید تعداد برگ های قبض رسید مورد نظرتان را هم انتخاب کنید مثلا 1000 برگ ، 2000 برگ  یا 5000 برگ باشد.

 

مقاله

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهار + هفده =

  Open chat
  سلام
  چطوری میتونم کمکتون کنم؟
  تماس و مشاوره