بهترین هدایای تبلیغاتی اداری که برای افزایش اعتبار برند تان می توانید سفارش دهید

جاکلیدی

بهترین هدایای تبلیغاتی اداری که برای افزایش اعتبار برندتان می توانید سفارش دهید دارای انواع مختلفی است. این هدایا را می توان هم به مشتریان و هم به کارمندان هدیه داد. هدایای تبلیغاتی اداری به عنوان یک روش مفید و موثر برای بازاریابی است. تنوع هدایای تبلیغاتی بسیار بالا است. و می تواند به برند شما هویت ببخشد.

هدایای تبلیغاتی یکی از راه های مقرون به صرفه است که باعث جذب تعداد زیادی مشتری و مخاطب برای برند  شما می شود. این هدایا باعث می شود که تا مدت زیادی در یاد و خاطره افراد باقی بماند و باعث ایجاد ارتباط بهتر میان مشتری و برند شما می شود. کسانی که این هدایا را دریافت کرده اند مطمعنا دوباره به سراغ برند شما می آیند.

انواع هدایای تبلیغاتی اداری

هدایای تبلیغاتی اداری دارای انواع زیادی هستند هم چون:

خودکار تبلیغاتی: خودکار همیشه اولین انتخاب برای تبلیغات است. بیشتر برند ها و شرکت ها برای تبلیغات خود به مشتریان و کارمندان خود خودکار یا قلم با لوگوی حکاکی شده شرکت هدیه می دهند که یک روش موثر است.

تقویم سررسید

امروزه تقویم و سررسید یکی از سنتی ترین و ارزان ترین شیوه های تبلیغ است که می تواند یادآوری خوبی برای فعالیت های بزرگ و کوچک باشد. و برای هر کسب و کاری موثر است. سررسید تبلیغاتی یکی از مهم ترین هدایای تبلیغاتی اداری می باشد که با چاپ لوگو شرکت بر روی سررسید می توان یک تبلیغات پر بیینده انجام داد. لوگوی چاپ شده بر روی این محصول باعث جلب توجه افرادی که آن را می بینند می شود. و اسم لوگوی شما در ذهن آن ها باقی می ماند. سررسید ها می توانند ماندگاری زیادی داشته باشند.

همچنین بخوانید :  جدیدترین و بهترین هدایای تبلیغاتی خاص 1400

کیف چرمی مدارک: یک کیف چرمی کوچک می تواند برای مشتریان و کارمندان بسیار دوست داشتنی و کاربردی باشد. به خصوص زمانی که فرد بخواهد اسناد و مدارک مهم خود را در داخل آن بگذارد.

لیوان و یا ماگ تبلیغاتی یکی دیگر از هدایای تبلیغاتی اداری است. و یکی از چیزهای است که مدام جلوی چشم مشتری می باشد و یاد آور برند شما است. پس می تواند یک هدیه تبلیغاتی مفید برای شما باشد.

هدایای تبلیغاتی اداریفلش مموری تبلیغاتی

با پیشرفت تکنولوژی نیاز افراد به فضای ذخیره سازی، فلش مموری  را به یکی از پر کاربرد ترین هدایا تبدیل کرده است. این فلش مموری ها در انواع فلزی، چرمی،او تی جی، کریستالی  و…. در اختیار مشتریان و کارمندان قرار داده می شود.

جا کلیدی تبلیغاتی: اکثر افراد دارای یک دسته کلید می باشند حالا چه کلید منزل یا ماشین و یا محل کار. جاکلیدی تبلیغاتی می تواند به صورت اختصاصی به شکل محصول و یا لوگو برند شما از جنس فلز و PVC ساخته شود. و به کارمندان و مشتریان هر برند تقدیم شود.

پاور بانک تبلیغاتی: یکی از جدیدترین هدایا تبلیغاتی پاور بانک است که با پیشرفت روز افزون تلفن های همراه و استفاده زیاد تلفن باعث شده که زود به زود شارژ باتری ها تمام شود. پس یک هدیه تبلیغاتی اداری مناسب برای مشتریان و کارمندان می تواند یک پاور بانک باشد. که مطمعنا استفاده از آن بسیار زیاد است و همیشه جلوی چشم مشتری وبقیه قرار دارد و یاد آور برند شما می باشد.

مزایای هدایای تبلیغاتی اداری

هدایای تبلیغاتی اداری دو نوع هستند که می توان این هدایا را هم به کارمندان و هم به مشتریان شرکت و برند داد. که دادن هدایای تبلیغاتی  به کارمندان باعث  می شود که آن ها اطمینان بیشتری به شما پیدا کنند. و خوشحال می شوند که به فکر آن ها بودید و به آن ها هدیه دادید و حس وفا داری آن ها به شما هم بیشتر می شود.

همچنین بخوانید :  هدایای تبلیغاتی سازمانی چه تاثیری در افزایش فروش دارد؟

و دادن هدایای تبلیغاتی به مشتریان هم باعث می شود که که بیشتر و بهتر با برند شما اشنا شوند. و وفا داریشان به شما زیاد می شود و همچنین باعث افزایش اعتبار و هویت برند شما میشود.

جمع بندی

هدایای تبلیغاتی اداری یکی از روش های مطمعن برای افزایش اعتبار برند شما است که شما می توانید این هدایا را از سایت معتبر سینا تهیه کنید همچنین می توانید با کارشناسان این سایت تماس گرفته و راهنمایی های لازم برای سفارش را دریافت نماید.

مقاله

انواع هدایای تبلیغاتیسفارش آنلاین هدایای تبلیغاتی اداریهدایای تبلیغاتی اداری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هشت + 3 =

    Open chat
    سلام
    چطوری میتونم کمکتون کنم؟
    تماس و مشاوره