چطور با هدایای تبلیغاتی عید نوروز جذب مشتری کنیم؟

هدایای تبلیغاتی عید نوروز

بسیاری از مدیران یک شرکت و کسب و کار فکر می کنند که هدایای تبلیغاتی عید نوروز فقط برای کارکنان آن ها است. در صورتی که که هدایای تبلیغاتی عید نوروز یکی از خلاق ترین و موثرترین روش ها برای بهبود ارتباط با مشتری در عید نوروز است.

برای اجرای این کار تنها می توانید کسانی که برای خرید به محل کسب و کار شما می آیند یک هدیه تبلیغاتی به آن ها بدهید و یا از طریق اطلاعات ثبت شده در crm  شرکت برای مشتریان ارسال نمایید. این هدایا می توانند شکلات تبلیغاتی، لیوان، کارت تبریک عید نوروز، کاتالوگ محصولات جدید و … باشد.

اصلا فرقی ندارد کسب و کار شما اینترنتی است و یا حضوری. در هر صورت استفاده از شکلات های تبلیغاتی یکی از راه های خلاقانه است می توانید بر روی این شکلات ها لوگوی برند و یا پیام تبریکی برای مشتریان خود بگذارید.این شکلات ها می تواند با خرید مشتری برای او فرستاده شود. شما حتی می توانید روی بخش داخل بسته بنیپدی این شکلات ها پیام تبریک بگذارید که تا مشتری شکلات را باز نکرده است آن را نمی بیند.

هدایای تبلیغاتی عید نوروز

با رسیدن عید نوروز اکثر مردم به سراغ خرید عید می روند. و هر سال در ندیکی عید نوروز بازار رقابت میان برندها و مجموعه های مختلف برای جلب نظر مشتریان برقرار است. حفظ مشتری به عنوان یک استراتژی موفق در زمینه افزایش فروش عمل می نماید. یکی از راه های حفظ مشتری هدایای تبلیغاتی عید نوروز است که شما می توانید به مشتریان خود می توانید یک تبلیغات راحت و بدون دردسر داشته باشید.

همچنین بخوانید :  10 دلیل برای تبلیغات با تقویم رومیزی در سال 1402

از این رو شما می توانید وقتی مشتری به محل کسب و کار شما مراجعه می کند با دادن یک هدیه کوچک مانند خودکار که اسم برند شما برروی آن باشد و یا پک های کوچک شکلاتی یک تبلیغ کوچک داشته باشید این کار باعث افزایش فروش شما می شود. همچنین این کار شما در یاد مشتری خواهد ماند.

Nowruz promotional giftsعید نوروز یک فرصت استثنایی برای بهبود ارتباط با مشتریان به حساب می آید و به دست آوردن دل مشتریان است که شما می توانید با دادن هدایای تبلیغاتی عید نوروز این کار را انجام بدهید. دادن هدایا به مشتریان چیزی بالاتر از تبلیغ است و باعث می شود مشتریان یک نوع وفا داری نسبت به برند شما داشته باشند. و این موضوع باعث ایجاد یک رابطه ی خوب و عمیق بین شما و مشتریان می باشد.

این هدایای تبلیغاتی عید نوروز نه تنها یک تشکر از مشتریان و کارمندان است بلکه یک روش تبلیغاتی موثر هم به حساب می آید.

نمونه های از یک هدیه تبلیغاتی

سررسید تبلیغاتی یکی از مهم ترین هدایای تبلیغاتی عید نوروز است که با چاپ لوگو شرکت بر روی سررسید می توان یک تبلیغات پر بیینده انجام داد. لوگوی چاپ شده بر روی این محصول باعث جلب توجه افرادی که آن را می بینند می شود. و اسم لوگوی شما در ذهن آن ها باقی می ماند. سررسید ها می توانند ماندگاری زیادی داشته باشند.

وسایل رومیزی، جاخودکاری، ساعت رومیزی، و غیره را می توان به عنوان یک هدیه تبلیغاتی استفاده کرد. پس همیشه جلوی چشم مشتری است. موارد رومیزی تبلیغاتی به عنوان یک هدیه تبلیغاتی برای کارمندان و مستریان بسیار مناسب می باشد.

همچنین بخوانید :  کاربرد ها و قیمت فروش سازمانی کاغذ

لیوان و یا ماگ تبلیغاتی یکی دیگر از هدایای تبلیغاتی عید نوروز است. و یکی از چیزهای است که مدام جلوی چشم مشتری می باشد و یاد آور برند شما است. پس می تواند یک هدیه تبلیغاتی مفید برای شما باشد.

جمع بندی

عید نوروز بهترین زمان برای هدیه دادن است. بیشتر کسب و کار هم می توانند به مشتریان خود هدیه بدهند این کار باعث افزایش فروش آن ها می شود به این علت که افراد با خرید از آن ها یک هدیه دریافت می کنند و این در ذهن آن ها باقی می ماند. شما می توانید این هدایای تبلیغاتی را از چاپ سینا تهیه کنید. انواعی از هدایا را می توان از این سایت به صورت آنلاین سفارش داد. همچنین می تواند خدمات دیگری هم  چون طراحی کاتالوگ سررسید و بروشور را هم برای شما آماده کنند.

مقاله

انواع هدایای تبلیغاتی عید نوروزهدایای تبلیغاتی 1400هدایای تبلیغاتی عید نوروز

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهار × چهار =

    Open chat
    سلام
    چطوری میتونم کمکتون کنم؟
    تماس و مشاوره