ایده های جذاب برای طراحی کاتالوگ و بروشور تبلیغاتی

کاتالوگ

طراحی کاتالوگ و بروشور تبلیغاتی کار بسیار راحتی است  و نیاز به تجربه و خلاقیت و نوآوری دارد.  یعنی هر چقدر خلاقیت در طراحی این محصولات به کار رود مطمئن تاثیرات مثبت بیشتری در بینندگان دارد . منظور از خلاقیت یعنی استفاده از  طرح هایی که در طراحی آنها نهایت خلاقیت به کار برده باشد. این خلاقیت می تواند به صورت برش های اختصاصی باشد یعنی از اندازه رایجی که در اکثر کاتالوگ و بروشور ها است کمی بیشتر و یا کمتر باشد.

یکی دیگر از موارد مهم در طراحی کاتالوگ و بروشور تبلیغاتی ترکیب رنگ ها است که باعث جذابیت  و نوآوری کاتالوگ و بروشور تبلیغاتی شما می شود.

معمولا بروشور و کاتالوگ نقش مهمی در معرفی محصولات و کسب و کار شما دارد که اگر این کاتالوگ و بروشور ها دارای خلاقیت و جذابیت باشند می‌توانند روی مخاطب تاثیرات مثبت زیادی بگذارند.  و در نهایت باعث فروش بیشتر شما و برندینگ می شود.

نکات مهم برای طراحی کاتالوگ و بروشور تبلیغاتی

نکته ای که بسیار مهم است این است. که قبل از شروع کردن به طراحی بروشور و کاتالوگ باید هدف مشتری را در ذهن خودتون داشته باشید. و بر اساس این هدف طرح گرافیکی رو ایجاد کنید باید بدونید که طراحی کاتالوگ و بروشور شما چه نیازی از مشتری را برطرف می کند.

موضوع دیگری که در طراحی بسیار مهم است جذابیت فونت ها است هنگام طراحی باید فقط از دو فونت استفاده کنید چون باعث جذابیت بیشتر می شود.

طراحی بروشور خلاقانه  یعنی استفاده  بی رویه  از رنگ ها نیست و استفاده درست از رنگ ها می تواند طراحی شما را منحصر به فرد نماید.

همچنین بخوانید :  چاپ سالنامه اختصاصی ارزان برای تبلیغ محصول

باید بدانید که برندی که برای آن طراحی می کنید از چه رنگ سازمانی استفاده می کند. و شما هم مطابق آن رنگ بروشور آن ها را طراحی کنید که این نکته مهمی در طراحی است. رنگ ها معمولاً قدرت زیادی در برانگیختن احساسات افراد دارند.

نکته دیگر که بسیار اهمیت دارد استفاده از طرح‌ های ساده و جذاب و تاثیرگذار است. یک طرح ساده می تواند خواننده را به سرعت جذب کند. و شما با استفاده از فونت ها و رنگ های مناسب می توانید یک طراحی بی نظیر انجام دهید.

استفاده از تصاویر یکی از مهم ترین بخش های طراحی کاتالوگ و بروشور تبلیغاتی به حساب می آید. اگر در طراحی کاتالوگ و بروشور از تصاویر با کیفیت و جذاب استفاده کنید می ‌توانید نظر مخاطبان را به خوبی جلب کنید.

ایده های برای  طراحی کاتالوگ و بروشور تبلیغاتی

استفاده از اشکال ساده می تواند تاثیرات زیادی در طراحی کاتالوگ و بروشور شما داشته باشد. این اشکال می توانند بسیار سرگرم کننده باشد شما می توانید از اشکال گوناگون در طراحی کاتالوگ و بروشور های خود استفاده کنید و حتی می‌توانید در این اشکال نوشته هایی را که مربوط به کسب و کار شما است را بنویسید.

سعی کنید هنگام طراحی کاتالوگ و بروشور تبلیغاتی از تنظیمات به نسبت استاندارد استفاده کنید. همچنین استفاده از تصاویر گرم و استفاده از رنگ قهوه‌ای نرم می‌تواند یک کاتالوگ به ظاهر دوستانه طراحی کنید.

شما می توانید از یک بافت و یا یک پارچه به عنوان یک موتور گرافیکی در طراحی کاتالوگ های خود استفاده کنید.  برخی از شرکت ها برای نشان دادن رنگ برند خود از بافت و یا پارچه استفاده می کنند. که می تواند بسیار جذاب و تاثیر گذار باشد.

همچنین بخوانید :  قیمت انواع برند کاغذ A4

سعی کنید تمامی بروشور و کاتالوگ های شما دارای طرح های یکسانی نباشند. بروشورهای متنوع با همان اطلاعات می تواند به شما کمک کند که نظر مخاطبان را به خوبی جلب نمایید.

شما می توانید کاتالوگ و بروشور های خود را به حالت استاندارد، طولانی و باریک و یا حتی تاشو طراحی کنید. برش های منحصر به فرد به ایجاد یک قطعه جالب‌ تر کمک می کند.

 

بروشور ها بسیار کاربردی هستند. و تقریبا به خوبی می توانند برند شما را معرفی نمایند. پس استفاده از طرح های جذاب و تصاویر باکیفیت می تواند بسیار تاثیر گذار باشد و بتواند مخاطب را به خوبی جذب نماید.

جمع بندی

با توجه به مواردی که گفته شد برای داشتن یک بروشور و کاتالوگ تبلیغاتی بهتر است. از طرح های ساده و به روز استفاده نماید. برای داشتن طرح های ساده و جذاب بهتر است سراغ افراد با تجربه در زمینه طراحی بروید تا بتوانند نیاز شما را به خوبی تامین نمایند. سایت سینا دارای افراد باتجربه در زمینه طراحی می باشد که می تواند طرح مورد نظر شما را به بهترین شکل طراحی نماید. و در کمترین زمان آن را تحویل شما بدهد.

مقاله

انواع مدل کاتالوگ و بروشورطراحی کاتالوگ و بروشور تبلیغاتیمعرفی کاتالوگ و بروشور

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

3 × یک =

    Open chat
    سلام
    چطوری میتونم کمکتون کنم؟
    تماس و مشاوره