هدایای تبلیغاتی سازمانی چه تاثیری در افزایش فروش دارد؟

هدایای تبلیغاتی

هدایای تبلیغاتی سازمانی یک روش بسیار عالی و تاثیر گذار است که باعث فروش بیشتر می شود. هدف از هدایای تبلیغاتی  افزایش فروش می باشد. و همچنین اطلاع رسانی در میان مردم می باشد. یکی دیگر از اهداف هدایای تبلیغاتی سازمانی ارائه خدمات و یا محصول خاص و ویژه است. جذب مشتری یکی دیگر از اهداف این هدایای تبلیغاتی می باشد.

هدایای تبلیغاتی یکی از راه های مقرون به صرفه است که باعث جذب تعداد زیادی مشتری و مخاطب برای برند  شما می شود. این هدایا باعث می شود که تا مدت زیادی در یاد و خاطره افراد باقی بماند و باعث ایجاد ارتباط بهتر میان مشتری و برند شما می شود. کسانی که این هدایا را دریافت کرده اند مطمعنا دوباره به سراغ برند شما می آیند.

هدایای تبلیغاتی سازمانی

هدایای تبلیغاتی شامل : قلم، لیوان، کلاه، دفتر و…. است که به مشتریان داده می شود. این هدایا دارای آرم و برند شرکت است. بیشتر شرکت ها مهم چون سازمان ها بنیاد ها از هدایای تبلیغاتی برای تبلیغ محصولات و یا خدمات خود استفاده می نمایند.  بیشتر مردم می توانند از این هدایای تبلیغاتی  با آرم سازمان  در زندگی  روزمره خود استفاده نمایند. و باعث می شود که مشتری با دیدن آن هدیه به یاد شما بیافتد.

قبل از سفارش هدایای تبلیغاتی  باید در نظر بگیید که مشتریان شما به چه نوع هدایای جذب می شوند. برای هدایای تبلیغاتی بهتر است هدایای کوچک ولی با کیفیت را انتخاب کنید. هر چیزی که مخاطب شما به آن علاقه دارد انتخاب مناسبی برای یک هدیه تبلیغاتی می باشد.

همچنین بخوانید :  خرید و لیست قیمت بهترین هدایای تبلیغاتی عمده و تکی

انواعی از هدایای تبلیغاتی سازمانی

این محصولات تبلیغاتی یک روش برای یاد آوری برند شما است. هدایای تبلیغاتی دارای انواع مختلفی هستند همچون:

 • هدایای تبلیغاتی اداری و مدیریتی
 • ست مدیریتی
 • ست اداری رومیزی
 • خودکار با برند حکاکی شده بر روی آن
 • دفتر و یا سالنامه

ست مدیریتی از انواعی از مختلف و متنوعی برخوردار است که متناسب با ارزش مالی آن به عنوان هدیه تبلیغاتی به مشتریان ارائه می شود.

خودکار و روان نویس یکی دیگر از هدایای تبلیغاتی سازمانی است که به عنوان یک هدیه کاربردی و قابل حمل در بیشتر امور رومزه مورد استفاده قرار می گیرد. به این علت یکی از پر استفاده ترین محصول تبلیغاتی با نام برند شما به حساب می آید.

هدایای سازمانیهدایای سازمانی یکی از موتوترین روش های است که باعث افزایش فروش و جلب رضایت مشتریان می شود. این هدایا به مناسب های مختلف مانند مناسب ملی و مذهبی خاص نمایشگاه ها و …. اهدا می شوند.

ویژگی های هدایای تبلیغاتی

 • خلاقیت و نوآوری: باید محصولاتی خریداری شود که دارای خلاقیت باشد و یک محصول جدید و به روز هم باشد.
 • کاربردی: برای هدیه تبلیغاتی بهتر است از محصولاتی استفاده نماید که برای مشتریان مفید باشد و بتوانند از آن استفاده نمایند.
 • با کیفیت: هدایای تبلیغاتی باعث ایجاد تاثیرات مثبتی در ذهن مشتریان می باشد. پس سعی کنید از محصولات با کیفیت و عالی استفاده کنید.

جمع بندی

امروزه رقابت تنگاتنگی بین شرکت ها برای تبلیغات وجود دارد. که یکی از روش های تبلیغاتی سفارش هدایای تبلیغاتی سازمانی است. شما می توانید با سفارش انواعی از هدایای تبلیغاتی با آرم برند محصول و شرکت خود هدایای زیبا و ارزان با انواعی از متریال را دریافت کنید.  امروزه بیشتر شرکت ها برای تبلیغات و افزایش مشتریان هود از روش های مختلفی برای تبلیغ استفاده می کنند. که هدایای تبلیغاتی سازمانی یکی از روش های تاثیر گذار است. که می تواند در جذب مشتری مفید باشد.

همچنین بخوانید :  قیمت طراحی و چاپ انواع هدایای تبلیغاتی

سایت سیناکو یکی از چاپ خانه های است که انواعی از هدایای تبلیغاتی  را با ارم شما اماده می کند. این هدایا یک روش تبلیغاتی بسیار مناسب و به صرفه است. شما می توانید با مراجعه به این سایت از تمامی خدمات آن ماند طراحی بروشور و…. را دریافت کنید.

مقاله

انواع هدایای تبلیغاتیسفارش هدایای تبلیغاتی شرکتیهدایای تبلیغاتی سازمانی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

3 × 3 =

  Open chat
  سلام
  چطوری میتونم کمکتون کنم؟
  تماس و مشاوره