معرفی مرکز چاپ کاتالوگ و بروشور فوری و ارزان قیمت

معرفی مرکز چاپ کاتالوگ و بروشور فوری و ارزان قیمت

قیمت چاپ کاتالوگ و بروشور نسبت به کیفیت کاغذ و مرکب و دستگاه چاپ تعیین می شود و چاپ این دو محصول ارزان بستگی به مواد مصرفی در چاپخانه دارد. قیمت نهایی چاپ به عواملی مانند: قیمت کاغذ، قیمت چاپ و بررسی نوع دستگاه چاپ و تخصص پرسنل بستگی دارد.

نیاز به بروشور و کاتالوگ و کارت ویزیت  در هر کسب و کاری ، نیازی ویژه و ضروری است. اما در دسترس نبودن خدمات چاپ به صورت آنلاین ، یکی از مشکلاتی است که معمولا کسب و کارها با آن دست و پنجه نرم می کنند. که چاپ سینا با فراهم کردن سفارش آنلاین چاپ امکان سفارش و دریافت سفارش های چاپی را برای شما به صورت فوری را فراهم کرده است.

کاتالوگ و بروشوربرای چاپ این دو محصول میتوانید از دو روش چاپ دیجیتال و چاپ افست استفاده کنید؛ اگر بخواهید چاپ کاتالوگ  و بروشور در تعداد کم و در سریع ترین زمان انجام دهید از چاپ دیجیتال استفاده کنید. و اگر بخواهید چاپ بروشور  در تیراژ بالا و با قیمت به صرفه و کیفیت بسیار بالا انجام دهید. از چاپ افست  برای چاپ بروشور و کاتالوگ خود استفاده کنید.

چاپ کاتالوگ و بروشور فوری

چاپ ارزان کاتالوگ و بروشور فوری یکی از مهم ترین و اصلی ترین روش ترویج و توزیع کاتالوگ ها بعد از طراحی است که به دو صورت افست و دیجیتال انجام می شود. چاپ کاتالوگ و بروشور بیشتر به صورت چاپ افست انجام می شود. و اگر به صورت افست و در تیراژ 1000  به بالا باشد. دارای کیفیت بالا و قیمت ارزان تری نسبت به چاپ دیجیتال است.

همچنین بخوانید :  راهنمای سفارش و خرید کاغذ و مقوا

اگر بخواهید چاپ بروشور و کاتالوگ خود را در تعداد ۵۰ تا و به وسیله چاپ دیجیتال انجام دهید پس باید بدانید که چاپ دیجیتال کیفیت پایین تر و قیمت بالاتری نسبت به چاپ افست دارد. برای چاپ بروشور عموما از انواع کاغذهای گلاسه مات و براق استفاده می کنند. که با توجه به تعداد صفحات از گرماژ مختلف برای جلد و صفحات استفاده می شود . برای چاپ بروشور با ویژگی های خاص علاوه بر کاغذ گلاسه از کاغذهای کتان ، تحریر و کالک نیز استفاده می شود.

بروشور و کاتالوگ هر چقدر هم که بزرگ باشند اگر بر روی یک کاغذ نامناسب چاپ شوند. و طراحی خوبی نداشته باشند، تاثیر چندانی بر روی مشتری نمی‌گذارند.

چاپ کاتالوگ و بروشور فوریکاغذ مورد استفاده در چاپ بروشور و کاتالوگ تاثیر بسیار زیادی بر کیفیت و ماندگاری آن ها دارد. این کاغذ در واقع تصویری از محصول شما را به نمایش می گذارد. و در ابعاد  A3، A4 ، A5  چاپ می‌شوند.

تقریبا می توان گفت بیشتر شرکت ها و سازمان چاپ بروشور و کاتالوگ خود را به صورت چاپ افست انجام می دهند به این علت که دارای گستردگی خدمات پس چاپ مانند یووی، امباس، طلاکوب را دارد. و در این نوع چاپ هیچ گونه محدودیت چاپی وجود نخواهد داشت.

کاتالوگ و بروشور

در صورتی که نیاز به چاپ بروشور و کاتالوگ تبلیغاتی فوری در تهران دارید اصلا نگران نباشید. چاپ این محصولات با بهترین کیفیت و قیمت تنها در دو روز به صورت کاملا اختصاصی. شما می توانید برای خرید، طراحی و چاپ کاتالوگ فوری تبلیغاتی در تهران با سایت سیناکو ارتباط برقرارکنید و درخواست چاپ فوری و ارزان قیمت بکنید. تا ببینید در کمترین زمان با بهترین کیفیت سفارش شما آماده  و ارسال می شود.

همچنین بخوانید :  مقایسه ابعاد و کاربردهای کاغذ A4 و کاغذ A5

چاپ کاتالوگ و بروشور و اگر ساکن استان های دیگر هستید اصلا نگران نباشید می توانید درخواست چاپ کنید. و درخواست  چاپ محصول شما به صورت فوری انجام شده و ارسال آن در کمتر از سه روز انجام خواهد شد.

جمع بندی

مرکز چاپ سینا سال هاست در زمینه چاپ انواع بروشور دیگر ابزار های تبلیغاتی مانند کاتالوگ و کارت ویزیت و غیره فعالیت می کند. و چاپ انواعبروشور و کاتالوگ  تبلیغاتی را به صورت فوری و ارزان قیمت با کیفیتی مطلوب برای مشتریان خود انجام می دهد. همچنین دارای کارشناسان فعال و با تجربه ی است که شما می توانید با آن ها تماس بگیرید و راهنمایی های لازم در زمینه تمام مراحل چاپ را دریافت کنید.

همچنین می توانید برای دسترسی راحت تر از طریق سایت به صورت آنلاین سفارش خود را ثبت کنید و درب منزل تحویل بگیرید.

مقاله

چاپ و طراحی بروشورچاپ و طراحی کاتالوگسفارش آنلاین چاپ کاتال.گ و بروشور

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

4 + 12 =

    Open chat
    سلام
    چطوری میتونم کمکتون کنم؟
    تماس و مشاوره