طراحی و سفارش چاپ پاکت و سربرگ با کیفیت بالا و قیمت مناسب

طراحی و سفارش چاپ پاکت و سربرگ

چاپ پاکت و سربرگ نشانه اعتبار شرکت است و حرفه ای بودن آن را نشان می دهد. چاپ  پاکت و سربرگ می تواند برند شما را به بهترین شکل معرفی کند. طراحی سربرگ و چاپ آن با دیگر اوراق ست اداری انجام می شود و در انواعی مختلف چاپ می شود که چاپ سربرگ های A5 و A4 پرکاربرد تر هستند.

چاپ پاکت و سربرگ نام و نشان برند شما را نمایندگی می کند و باید یک طرح زیبا و شکیل طراحی کنید برای پاکت و سربرگ خود و همچنین، باید طوری کار طراحی را پیش ببرید که خروجی نهایی با هویت برند شما همخوانی داشته باشد.

پاکت و سربرگ چیست؟

پاکت و سربرگ چیست؟

سربرگ نشان دهنده هویت و اصالت مجموعه و شخص شما است  زیبا نیست که شما در مکاتبات تجاری و غیرتجاری خود از سربرگ ساده و خام استفاده کنید. پس هر شغل و جایگاهی که داشته باشید، به هر نوع نامه اداری که یک قالب مشخص و زیبا که برند و مشخصات شما از پیش تعریف شده و در آن نوشته شده باشد سربرگ می گویند.

سربرگ ها در بالای صفحه قرار دارد و اطلاعاتی مانند نام شرکت، لوگو، شعار و اطلاعات تماس را دارا است. طراحی سربرگ ها  با توجه به سلیقه شما انجام می شود. و چاپخانه ها طراحی و چاپ آن را انجام می دهند. چاپ پاکت و سربرگ به برند شما رسمیت می بخشد و اعتماد مشتری را جلب می نماید.

اگر در بودجه مشکلی ندارید می توانید تمامی پاکت ها و سربرگ ها را از جنس باکیفیت و گرماژ بالا تهیه کنید ولی اگر مشکل بودجه دارید می توانید نامه های درون سازمانی خود را با گرماژ پایین 80 الی 100 و سربرگ های بیرون از سازمان می روند را با گرماژ بالا تا صد و بیست انتخاب کنید.

همچنین بخوانید :  همه چیز درباره چاپ افست جعبه

طراحی و قیمت مناسب چاپ پاکت و سربرگ

برای شرکت ها ، ادارات و همچنین دیگر مراکزی که از سربرگ بیشتر از بقیه اصناف استفاده می کنند، چاپ سربرگ ارزان بسیار مهم است. در واقع مدلی که در کنار کیفیت بالا، قیمت مناسب تری هم داشته باشد. اصولا قیمت ها بر اساس عواملی از جمله نوع چاپ و گرماژ کاغذ تعیین می شود. برای چاپ سربرگ ارزان بهتر است از کاغذهای تحریر 70 گرم در تیراژ بالا در نهایت 2 رنگ استفاده کرد که ارزان ترین قیمت ممکن است.

طراحی و قیمت مناسب چاپ سربرگهزینه طراحی و چاپ پاکت و سربرگ به عواملی مانند:

 • جنس و گرم: گرم های هفتاد گرم یکی از مناسب ترین قیمت کاغذ برای چاپ پاکت و سربرگ اداری است.
 • چاپ افست: 1 رو یا 2 و بودن و یک رنگ بودن یا پنج رنگ بودن رنگ های ساختگی در قیمت خیلی تاثیر دارد.
 • تعداد: تیراژ بالا از 1000 تا 5000 عدد مناسب ترین تعرفه را دارد.
 • زمان تحویل: اختصاصی بودن یا عمودن بودن سفارش هم بر زمان و هم بر قیمت آن تاثیر دارد.

سربرگ چاپی هویت شما است. ملزومات چاپی اعتبار شما را در نزد مخاطب افزایش می دهد. سربرگ در واقع نماینده شرکت یا شخص شما می باشد، که طراحی چشم نواز و شیک ، چاپ با کیفیت اختصاصی همه از عوامل تاثیر گذار در اعتبار و فروش شرکت شما را دارد.

برای چاپ پاکت و سربرگ باید به کجا مراجعه کرد؟

طراحی و چاپ پاکت و سربرگ دارای مراحل مختلفی است و نیاز به تجربه و مهارت در چاپ و طراحی دارد. پس بهتر است اگر قصد سفارش و یا چاپ داریم سراغ افراد با تجربه و کاردان برویک که بتوانند طراحی دلخواه مان را برایمان انجام دهند و طرحی زیبا و شکیل مناسب برای برند ما طراحی کنند.

همچنین بخوانید :  بهترین زمان سفارش و خرید عمده سالنامه

برای چاپ پاکت و سربرگ باید به کجا مراجعه کرد؟سایت سیناکو یکی از سایت هایی است که سفارش چاپ آنلاین و حضوری را می پذیرد و با بهترین امکانات طراحی زیبا مناسب برند شما را آماده می کند و با بهترین دستگاه چاپ سربرگ های شما را چاپ می کند. و از بهترین مواد اولیه برای تولید سفارشات در چاپخانه خود استفاده می کنند. برای گرفتن اطلاعات بیشتر در زمینه چاپ پاکت و سررگ می توانید با کارشناسان تماس بگیرید و راهنمایی های لازم برای سفارش و چاپ را دریافت کنید.

مقاله

چاپ پاکت و سربرگ با قیمت مناسبسفارش به صورت آنلاینسفارش چاپ پاکت و سربرگ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دو × 3 =

  Open chat
  سلام
  چطوری میتونم کمکتون کنم؟
  تماس و مشاوره