قیمت چاپ پاکت و سربرگ ارزان و تیراژ بالا

قیمت چاپ پاکت و سربرگ ارزان و تیراژ بال

قیمت چاپ پاکت و سربرگ طبق استاندارد های کاغذ A4  و A5 نوع کاغذ و گرماژ آن و تعداد رنگ و تیراژ کار انتخاب می شود. همچنین نوبت چاپ هم می تواند در قیمت موثر باشد. قیمت  به صحافی ها هم مربوط می شود چون ممکن است خدماتی مانند طلاکوب، برش خاص را هم سفارش بدید که در هزینه هم تاثیر می گذارد.

پاکت و سربرگخدمات چاپی صحافی ها به حالت نقره کوب، رنگ ساختگی، رنگ پنجم و لوگو برجسته هم انجام شود که این مواردی که گفته شد به سربرگ شما زیبای بیشتری میدهد و آن را منحصر به شرکت شما می کند. همچنین باید کیفیت در چاپ حفظ شود پس باید کار چاپ پاکت و سربرگ را باید به افراد باسابقه بسپاریم.

قیمت چاپ پاکت و سربرگ ارزان سربرگ یکی از اقلام پرمصرف در ست اداری است همچنین از سربرگ می توانید به عنوان برگه قرارداد یا درخواست، نامه اداری و موارد دیگر استفاده کرد. استفاده از سربرگ می تواند به کار شما اعتبار بدهد. و شغل شما را حرفه ای و منحصر به فرد جلوه بدهد. هنگام چاپ باید رعایت شود که حتما از رنگ سازمانی در طراحی استفاده شود و از شلوغی متون داخل سربرگ جلوگیری شود.

 

هنگام چاپ پاکت و سربرگ به چه مواردی باید توجه کنیم؟

 • در هنگام طراحی سربرگ باید توجه کنیم که آیتم ها در کدام قسمت باید قرار بگیرند باید حتما هر آیتم و لوگوی در سر جای خود قرار بگیرد. تا کاغذ شما از شکل سربرگ خارج نشود.
 • مورد دیگری که در زمان طراحی بسیار مهم است اندازه و فونت نوشته ها است پس باید فونتی انتخاب شود که خوانایی راحتی داشته باشد که فونت های ساده بهترین انتخاب برای شما می باشند. اندازه فونت به سایز سربرگ مربوط است یعنی هر چقدر بتوانید اندازه و فونت را درست انتخاب کنید قطعا بهتر می توانید مخاطب جذب کنید.
 • اندازه سربرگ یکی دیگر از موارد مهم چاپ پاکت و سربرگ است. که اگر می خواهید یک سربرگ اختصاصی داشته باشید باید اندازه سربرگ مورد نظررا به چاپخانه بدهید تا به طور اختصاصی برای شما چاپ شود.
 • بهترین نوع کاغذ برای چاپ سربرگ کاغذ تحریر، کاغذ گلاسه، و کاغذ کتان و کاغذ مقوایی است.
 • رنگ سربرگ مورد دیگری است که باید به ان توجه شود و تقریبا اولین چیزی است که نظر بیننده را به خودش جلب می کند. برای انتخاب رنگ سربرگ خود باید به روانشناسی رنگ ها توجه کنید و با توجه به آن سربرگ خود را انتخاب کنید.
 • بعضی از رنگ ها مانند آبی و سورمه ای باید به گونه ای انتخاب بشوند که زمان چاپ رنگ آن ها بد و کدر نشوند و بنفش دیده نشوند. رنگ زرشکی و البالویی باید طوری انتخاب شوند که در زمان چاپ قهوه ای نشوند. رنگ خاکستری و طوسی بسیار حساس هستند و باید هنگام چاپ آن ها بسیار مراقب بود.
همچنین بخوانید :  سفارش انواع بگ های تبلیغاتی ظهیرالاسلام

روش مختلف برای چاپ پاکت و سربرگ

چاپ پاکت و سربرگ به دو روش انجام می شود که البته انتخاب هر کدام به جیب شما بستگی دارد. اگر به دنبال سربرگ ارزان و تیراژ بالا هستید و نمی خواهید هزینه زیادی بکنید بهتر است از چاپ افست استفاده کنید. چون در این روش افست سربرگ در تیراژ بالا چاپ می شود و همچنین از کیفیت بالایی برخوردار هستند و قیمت مناسبی هم دارند.

 این سربرگ ها را در کجا چاپ کنیم؟

چاپخانه های در تهران هستند که بسیار معتبر می باشند و چاپ پاکت و سربرگ را با قیمت بسیار مناسب انجام می دهند. و شما می توانید با بودجه کمی که دارید هزینه آن را پرداخت کنید. برخی از چاپخانه ها هستند که با وعده ی هزینه پایین چاپ پاکت و سربرگ بی کیفیتی را به شما تحویل می دهند.

 این سربرگ ها را در کجا چاپ کنیم؟پس بهتر است برای چاپ پاکت و سربرگ به مراکز معتبری مراجعه کنید تا بتوانند با هزینه پایین یک چاپ با کیفیت به شما تحویل دهند. برای سفارش چاپ پاکت و سربرگ کافیست فقط با کارشناسان ما تماس بگیرید. تا خدمات شما به صورت آنلاین و در کمترین زمان با قیمت پایین انجام شود.

مقاله

چاپ پاکت و سربرگسفارش آنلاین پاکتسفارش چاپ پاکت و سربرگ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهار × چهار =

  Open chat
  سلام
  چطوری میتونم کمکتون کنم؟
  تماس و مشاوره